سرانجام بیانیه زیر ساخت های مجلس سنا

بیانیه زیرساخت های مجلس سنا نادیده گرفته شد

در حالی که بسیاری از تغییرات در الزامات گزارش مالیات برای "کارگزاران دارایی دیجیتال" ناراحت شده اند ، بخش دیگری از این لایحه عمدتا مورد توجه قرار نگرفته است.

بیانیه زیرساخت های مجلس سنا نادیده گرفته شد

لایحه زیرساختی یک تریلیون دلاری که در اوایل ماه اوت در سنا تصویب شد و انتظار می رود در مجلس نمایندگان به تصویب برسد ، هدیه ای است که همچنان ادامه دارد.

در ابتدا ، در مورد جاده ها ، پل ها و آب مشخص و واضح بود. سپس مقرراتی در قبال پرداخت وعده داده شد که به کاربران رمزنگاری آمریکایی الزامات گزارش مالیاتی جدید را می دهد و در حال حاضر یک پیچ و تاب جدید وجود دارد.

گزارشی که امروز توسط Proof of Stake Alliance (POSA) ، یک گروه حمایتی که Coinbase Custody و Solana را به عنوان اعضای خود حساب می کند ، منتشر کرده است ، جزئیات یک اصلاحیه “نادیده گرفته شده” در کد مالیاتی را در لایحه ۲۷۰۰ صفحه ای ارائه می دهد که باعث می شود جرم باشد. گزارش شامل  دریافت ارزهای رمزنگاری شده ، NFT یا سایر دارایی های دیجیتالی است.

لایحه زیرساخت های تصویب شده توسط مجلس سنا و در حال حاضر در مجلس نمایندگان شامل یک قانون “دارایی های دیجیتالی” است که در صورت تبدیل شدن به یک قانون فاجعه بار خواهد بود.

– آبراهام ساترلند (abesutherland) 17 سپتامبر ۲۰۲۱

پروفسور حقوق ، آبراهام ساترلند ، در نقش خود به عنوان مشاور POSA ، توضیح می دهد که چگونه لایحه زیرساخت ها بخش ۶۰۵۰I کد مالیات را اصلاح می کند. بخش اصلاح شده ۶۰۴۵ که هنگام ورود به مجلس سنا باعث ایجاد نگرانی شدیدی شد ، تعریف “کارگزار” را برای کسانی که با ارزهای رمزنگاری شده کار می کنند ، تغییر داد.

لابی گران صنعت و حامیان ارزهای رمزنگاری شده مانند اتاق فکر Coin Center استدلال کردند که این لایحه به گونه ای که نوشته شده است ، استخراج کنندگان و اعتبارسنجان بیت کوین را در شبکه های دیگر مجبور می کند تا ۱۰۹۹ فرم برای افرادی که معاملات خود را پردازش می کنند ، ثبت کنند – حتی اگر اطلاعات شخصی لازم برای انجام آنها را نداشته باشند.

بخش ۶۰۵۰I ، از طرف دیگر ، به الزامات گزارش مالیات کسانی که در نهایت ارزهای رمزپایه دریافت می کنند ، می پردازد. در حالی که آمریکایی ها باید سودهای رمزنگاری شده خود را همانند سایر سرمایه گذاری ها به IRS گزارش دهند ، ساترلند می گوید این اصلاحیه بسیار فراتر می رود: آنها باید ارزش دارایی های دیجیتالی را به دولت ارسال کننده ، از جمله گزارش شماره های امنیت اجتماعی را ، اعلام کنند که بیش از ۱۰،۰۰۰ دلار است . عدم انجام این کار ظرف ۱۵ روز جرم محسوب می شود.

این امر حداقل دو موضوع را مطرح می کند. اولاً ، همانطور که ساترلند خاطرنشان می کند ، همانند ماده ۶۰۴۵ اصلاحیه این مقررات غیرممکن را می طلبد زیرا دارایی های دیجیتالی ممکن است از شخصی که اطلاعات هویتی آنها قابل تأیید و گزارش است دریافت نشود – از جمله مواردی که دیجیتال دارایی ها از شخص یا نهادی با شماره شناسنامه مالیاتی و دوره “دریافت” نمی شود.

ثانیاً ، همانطور که ساترلند به پیتر ون والکنبورگ ، مدیر تحقیقات مرکز رمزارز اشاره می کند ، در یک پست وبلاگ ، ممکن است خلاف قانون اساسی باشد. کد مالیاتی در حال حاضر موظف است افراد هنگام دریافت ۱۰۰۰۰ دلار پول نقد چنین اطلاعاتی را به IRS گزارش دهند. این از قانون اساسی عبور می کند زیرا بانک به عنوان شخص ثالث عمل می کند. در غیر این صورت ، مقامات تحت متمم چهارم نیاز به حکم دارند. اما در ارزهای رمزنگاری شده ، تراکنش همتا به همتا شخص ثالثی ندارد.

ون والکنبورگ می نویسد:

“یک معامله از یک نفر به دو نفر موظف است بار زیادی از اطلاعات حساس را از طرف مقابل خود جمع آوری کرده و بدون هیچ گونه حکم یا شبهه منطقی برای تخلف ، آن را در اختیار مقامات دولتی قرار دهد.”

اگرچه او می نویسد که مرکز رمزارز معمولاً “با برخورد مساوی با پول نقد و ارزهای رمزنگاری شده اعتراض نمی کند” ، اما در این مورد “این قانون یک قانون نظارتی شدید است که باید مدتها پیش بر خلاف قانون اساسی شناخته می شد. تمدید آن به معاملات ارزهای رمزنگاری شده ، فرسایش بیشتری را برای حریم خصوصی آمریکاییان مطیع قانون به دنبال خواهد داشت. “.

ساترلند همچنین فرآیندی را که قانون اصلاح شده IRS از طریق لایحه ای در موضوعات کاملاً غیر مرتبط به قانون تبدیل می شود ، زیر سال می برد. او می نویسد: “قانونی که برای استفاده کنندگان از دارایی های دیجیتالی جرایم جنایی ایجاد می کند ، باید آشکارا مورد بحث قرار گیرد ، نه اینکه بی سر و صدا در لایحه هزینه وارد شود “.