استفاده GAM برای تامین بودجه از بلاکچین

بیت کوین بخشی از ترازنامه GoldenTree

سرمایه گذاری بیت کوین مورد توجه بسیاری از شرکت قرار گرفته است زیرا اخیراً در تأمین سرمایه سرمایه بدون مرز شرکت کرده است.

بیت کوین بخشی از ترازنامه GoldenTree

سرمایه گذاری بیت کوین مورد توجه بسیاری از شرکت ها قرار گرفته است زیرا اخیراً در تأمین سرمایه بدون مرز شرکت کرده است.

(GoldenTree Asset Management (GAM یکی از بزرگترین شرکت های مدیریت صندوق در شهر نیویورک است. این سازمان پس از نگهداری حدود ۴۵ میلیارد دلار در خزانه خود ، شهرت زیادی کسب کرده است.

در حالی که بیت کوین به شدت در تلاش است تا از چنگال خرس ها دور شود ، به نظر می رسد پول های نهادی برای ارزهای رمزنگاری شده در جریان است. بیت کوین به سرعت توجه بسیاری از مدیران صندوق ها را به خود جلب کرده است ، هر یک از آنها سعی کرده اند از صنعت بلاک چین استفاده کنند.

شرکت مدیریت صندوق GoldenTree Asset Management اخیراً علاقه زیادی به بیت کوین نشان داده است ، همانطور که از مشارکت مدیران GoldenTree Asset Management در تأمین بودجه غول بلاک چین Borderless Capital مشخص شد.

ترازنامه مدیریت دارایی GoldenTree

ترازنامه GoldenTree Asset Management یک شرکت مدیریت صندوق بوده است که اخیراً در صنعت بلاک چین بسیار فعال بوده است. همانطور که توسط The Street گزارش شده است ، در ترازنامه این سازمان از سرمایه گذاری بیت کوین توسط این شرکت نام برده شده است.

این بدان معناست که این شرکت بیت کوین را در اختیار دارد و این باعث شد این سازمان به یکی از جدیدترین اعضای باشگاه سرمایه گذاران بیت کوین تبدیل شود. سرمایه گذاری بر روی بیت کوین تنها هدف این سازمان نیست زیرا به دنبال استخدام کارشناسان رمزنگاری است تا سازمان را به سمت آینده راهنمایی کند.

GoldenTree اولین سازمان نیست.

GoldenTree اولین مدیر دارایی نیست که امسال روی ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری می کند ، زیرا ارزهای رمزپایه زیادی با سرمایه گذاری بیت کوین درگیر شده اند. تقاضا برای ETF های بیت کوین نیز رو به افزایش است و درخواست های تأییدیه توسط SEC ایالات متحده در حال افزایش است.

به نظر می رسد بزرگترین موسسات در سراسر جهان هم اکنون می خواهند نقش خود را در صنعت بلاک چین ایفا کنند ، زیرا هیچ یک از سازمان ها نمی خواهند کنار گذاشته شوند.