Ran Neuner از بزرگان رمزنگاری

بیت کوین تا روز جمعه به ۴۵هزار دلار خواهد رسید!

شخصیت های محبوب رمزنگاری BTC را صعودی می میبینند و به زودی 45 هزار دلار برای فروش را انتظار دارند.

اکنون همه چیز به دنبال بازار بیت کوین است که به نظر می رسد یک سقوط ناگهانی است و بسیاری از آن می ترسند که رمزنگاری را در یک دوره زمستانی فرو برد. پس از آنکه قیمت BTC به سطح ۳۰هزار دلار کاهش یافت ، اکنون به نظر می رسد که دوباره بازگشت کرده و یک حرکت صعودی است. بزرگان رمزنگاری مانند Ran Neuner با علاقه خاصی متوجه این روند فعلی شده اند.

تا جمعه ۴۵ هزار دلار یا این توییت را حذف می کنم.

— Ran Neuner (Non fungible) (@cryptomanran) June 14, 2021

با قیمت ۴۵ هزار دلار مسابقه دهید

در یک توییت صبح زود ، ران نئونر اظهار داشت که روند فعلی قیمت احتمالاً بیت کوین را تا جمعه این هفته به محدوده ۴۵ دلار خواهد رساند. با توجه به اینکه مدتی است قیمت بین ۳۳ تا ۳۷ هزار دلار در حال تغییر است ، این یک احساس صعودی است. با این حال ، از نظر نئونر آسان است به ویژه اکنون که به نظر می رسد BTC در تلاش است تا محدوده های بالاتر را بدست آورد. در زمان نوشتن این مقاله ، BTC در حدود ۳۹٫۵ هزار دلار معامله می شود.

ظاهراً ، ران نئونر از پیش بینی خود بسیار مطمئن است و اظهار داشت که اگر BTC تا روز جمعه به ۴۵ هزار دلار نرسد ، توییت خود را حذف می کند. نئونر میزبان Crypto Trader CNBC است. او همچنین بنیانگذار Banter Capital است که به آن Crypto Banter نیز می گویند.

ران نئونر تنها علاقه مند به رمزنگاری نیست که از احساسات صعودی برای بیت کوین حمایت می کند. به نظر می رسد دیگران مانند دوقلوهای وینکلوس ، که صاحب یک مبادله رمزنگاری هستند و سرمایه گذاری های گسترده رمزنگاری دارند ، با او موافق هستند. تایلر وینکلووس متوجه اوج گرفتن شد و در این باره توئیتی نوشت.

# بیت کوین در حال حرکت است

Tyler Winklevoss (@tyler) June 13, 2021

کامرون وینکلوس با ارسال توییتی نوشت ۴۰هزار دلار در دسترس است و به نظر می رسد این احساسات با توجه به وضعیت فعلی بازار به خوبی اثبات شده باشد.

۴۰هزار دلار در دسترس است

 Cameron Winklevoss (@cameron) June 13, 2021

در حالی که این اتفاق می افتد، Bitcoin در اخبار اخیر چنگال نرم شناخته شده و با عنوان  Taproot در شبکه فعال است. هنوز مشخص نیست که آیا معرفی Taproot در اکوسیستم BTC تاثیری در سازوکار قیمت دارد یا اینکه هیاهوی تبلیغاتی آن مسئول افزایش قیمت فعلی است یا خیر ، اما احساس عمومی این است که احتمالاً خبرهای خوبی ارائه می دهد ، یکی این خبر ها کاهش هزینه های معامله است.

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین ; ۲۳ خرداد

تسلا چه زمان پرداخت های بیت کوین را شروع می کند؟