ترک موسسات OTC از بازار بیت کوین

بیت کوین و تجربه بدترین سه ماهه بازار خرسی

به نظر می رسد بیت کوین آماده است تا دومین سه ماهه ضعیف خود را از ابتدای 2014 ثبت کند.

بیت کوین آماده است سه ماهه بدترین عملکرد خود را نسبت به زمان شروع روند خرسی سال ۲۰۱۸ ثبت کند.

سه ماهه فعلی نیز در مسیر قرار گرفتن در رتبه دوم بدترین رکورد برای بیت کوین تقریباً هشت سال از آغاز سال ۲۰۱۴ است.

به گفته تجمع داده های رمزنگاری ، Skew ، بیت کوین در حال حاضر نزدیک به ۴۶ درصد برای سه ماهه افت کرده است ، که ضعیف ترین سه ماهه از  ۲۰۱۸ است ، زمانی که تقریباً ۵۰٪ از ارزش خود را در طی سه ماه  از بالاترین رقم های ۲۰۱۷ از دست داد.

# بیت کوین ۱۰٪ نسبت به سال گذشته افزایش یافته اما در بدترین سه ماهه از  ۲۰۱۸ قرار دارد

– skew (skewdotcom) 22 ژوئن ۲۰۲۱

از ابتدای سال ۲۰۱۹ ، فصل دوم برای سال ۲۰۲۱ فقط چهارمین ماه است که با کاهش قیمت Bitcoin مواجه شده است ، قیمت BTC در فصل اول سال ۲۰۲۰ تقریبا ۱۰٫۶٪ ، در فصل چهارم سال ۲۰۱۹ نیز ۱۳٫۶٪ و در فصل سوم سال ۲۰۱۹ به اندازه  ۲۱٫۵٪ کاهش یافته است.

سرمایه گذاران بزرگ BTC از بیت کوین خارج می شوند

طبق گزارش هفتگی CoinShares در ۲۱ ژوئن صندوق دارایی دیجیتال ، سرمایه گذاران موسسه همچنان برای ششمین هفته متوالی تخلیه بیت کوین خود را ادامه داده اند ، در حالی که محصولات سرمایه گذاری ردیابی BTC توانسته اند ۸۹ میلیون دلار خروج را طی هفت روز تجربه کنند

به طور کلی ، محصولات سرمایه گذاری رمزنگاری با سومین هفته متوالی خروجی روبرو شدند ، که در هفته گذشته سرمایه گذاران ۷۹ میلیون دلار از بخش خارج کردند. با این حال ، CoinShares خاطرنشان می کند که محصولات چند دارایی ۱۰ میلیون دلار و پس از آن Polkadot با ۱٫۲ میلیون دلار و Ripple با ۸۰۰۰۰۰ دلار ورودی داشته اند.

تنها موسسات در حال کاهش بیت کوین نیستند ، با داده های ارائه شده توسط ارائه دهنده تجزیه و تحلیل داخلی ، Glassnode ، میزهای معاملات OTC و استخراج کنندگان نیز در حال تخلیه بیت کوین هستند.

به گفته Glassnode ، دارایی های میز OTC در BTC به پایین ترین سطح از مارس ۲۰۲۰ کاهش یافته است ، در حالی که استخراج کنندگان  نیز طی هفته های اخیر در میان اقدامات چین در زمینه استخراج Bitcoin ، اقدام به فروش کرده اند.

استخراج کنندگان توزیع بیت کوین خود را در طول ماه ژوئن افزایش داده اند ، زیرا صنعت معدن بزرگترین مهاجرت تاریخ را تجربه می کند.

با این وجود ، دارایی های دلار BTC  روی میزهای OTC به پایین ترین سطح محلی رسیده است ، آخرین بار در مارس ۲۰۲۰ مشاهده شده است.

– glassnode (lassnode) 23 ژوئن ۲۰۲۱

اما همه تسلط نمی یابند ، با بیت کوین محبوب پادکستر، آنتونی پمپلیانو ، برای تقریباً یک میلیون فالوئر خود در توییت نوشت که فارغ از میانگین دلار ، بیت کوین را جمع می کند.

مرتبط: بیت کوین به زیر ۳۰ هزار دلار کاهش می یابد و به پایین ترین سطح ۶ ماهه می رسد

پمپ خود را “یک معامله گر شرور که تضمین ضرر خود را دارد” توصیف می کند و تصدیق می کند که “هیچ سرنخی از قیمت بیت کوین در کوتاه مدت” ندارد ، به همین دلیل است که به  تأثیرگذاری چشم انداز بلند مدت خود برای BTC تأکید می کند.

۴ / استراتژی متوسط هزینه دلار بر این ایده تکیه دارد که “زمان حضور در بازار مهمتر از زمانبندی بازار است”.

این از نظر تاریخی در بیت کوین صادق بوده است. در طول دهه گذشته نرخ رشد مرکب دارایی بیش از ۱۰۰٪ است.

– پمپ (APompliano) 22 ژوئن ۲۰۲۱

Glassnode همچنین یادآوری می کند که دارندگان بلند مدت – آدرس های بیت کوین که در طول تاریخ سکه های جمع شده را نمی فروشند – از زمانی که بیت کوین در آوریل شروع به بازگشت به بالاترین حد خود کرده است ، دارایی آنها را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.

اگر ترسیده اید ، فقط به یاد بیاورید دارندگان طولانی مدت Bitcoin در حال حاضر چه کاری انجام می دهند. اجازه ندهید که vola شما را بیرون بکشد ، به مدت طولانی فکر کنید. 

– Yann & Jan (Negentropic_) 22 ژوئن ۲۰۲۱

مقایسه اتریوم نسبت به بیتکوین در کوتاه مدت

آنچه باعث سقوط بیت کوین و آنچه انتظار می رود