عقاید پیتر برانت !

بیت کوین ۱۰۰۰۰۰ دلاری امیدواری تاجر کهنه کار

پیتر برنت که به واسطه سابقه فعالیت 50 ساله خود در بازار کالا مشهور است ، اعتقاد دارد که بیت کوین از شانس برابری بین صفر شدن و یک میلیون دلاری شدن قیمت برخوردار است.

پیتر برنت (Peter Brandt)، تحلیل‌گر و معامله‌گر کهنه‌کار بازارهای مالی، معتقد است که شانس ۱ میلیون دلاری شدن قیمت بیت کوین ۵۰ درصد است.

پیتر برنت که به واسطه سابقه فعالیت ۵۰ ساله خود در بازار کالا مشهور است، اعتقاد دارد که بیت کوین از شانس برابری بین صفر شدن و یک میلیون دلاری شدن قیمتش برخوردار است. وی که اکنون وارد بازار ارزهای دیجیتال و رمز ارز بیت کوین نیز شده است، با انتشار توییتی، میزان دارایی و دیدگاهش را در مورد بیت کوین فاش کرد.

به گفته برنت، وی ماکسیمالیست بیت کوین نیست، اما در حال حاضر، رمز ارز بیت کوین بزرگ‌ترین دارایی غیر مستغلاتی او است. با این حال، وی بیت کوین را همچون شکر و الوار، یک دارایی معمولی قابل معامله می‌داند. همچنین وی اذعان داشت که تاکنون بازاری به جذابیت بیت کوین ندیده است.

به گفته پیتر برانت ، علی رغم عملکرد فاجعه بار ، بیت کوین همچنان می تواند ۱۰۰۰۰۰ دلار در بلند مدت لمس کند

با توجه به توییت خود در ۷ ژوئن ، پیتر برانت تاجر پیشکسوت متقاعد شده است که بیت کوین علی رغم اصلاح اخیر ، می تواند در بلند مدت به ۱۰۰۰۰۰ دلار نیز برسد.

برانت اخیراً ذکر کرده است که ۲۰۰۰۰ دلار بدترین سناریو برای بیت کوین است. این یک اصلاح ۶۹ درصدی برای بزرگترین ارز رمزنگاری شده است. بیت کوین در ۱۴ آوریل به بالغ بر ۶۴،۸۵۴ دلار رسید اما پس از آن مجددا تلاش کرد تا در ۱۹ مه ۳۰،۰۰۰ دلار بازگرد

در چرخه بازار قبلی ، بیت کوین ۸۴  درصد نزولی نسبت به بالاترین قیمت در دسامبر ۲۰۱۷ مشاهده و تجربه کرد. در حالی که بیت کوین در جریان افت خود در سال ۲۰۱۷ اصلاحات شدیدی داشت ، هیچ یک از آنها از پیتر برانت فراتر نرفت ، واقعیتی که اخیراً مورد توجه برانت قرار گرفت.

همچنین  ، پیتر برنت (Peter Brandt) ، معامله گر قدیمی ، از طریق توئیتر به جامعه گفت که رئیس جمهور، جو بایدن، ممکن است عقاید منفی زیادی برای ارز رمزپایه یعنی بیت کوین داشته باشد.

برنت هشدار می دهد که ممکن است بایدن آسیب زیادی به بیت کوین وارد کند.

او لینکی در مورد پیشنهاد بایدن برای افزایش مالیات بر سود سرمایه تا ۳۹ درصد منتشر کرد، همانطور که برنت اشاره کرده ، در برخی از ایالات این مبلغ حتی به ۵۵ درصد نیز میرسد.

در حال حاضر ، مالیات بر سود سرمایه حداکثر ۲۰ درصد میباشد، در حالی که بالاترین نرخ برای دستمزد یا سود بیزینس، ۳۷ درصد است.

اگر پیشنهاد بایدن به تصویب برسد ، خانواده های پردرآمد، پایان برنامه ریزی برای سرمایه گذاری های خود را خواهند دید و صاحبان مشاغل، دارائی کمتری را به فرزندان خود انتقال خواهند داد.

“اگر آقای بایدن و دموکرات ها موفق شوند ، تغییرات حاصل می تواند برنامه ریزی سرمایه گذاری برای خانواده های پردرآمد را متوقف کند و صاحبان مشاغل در انتقال دارایی به فرزندان خود به مشکل برخواهند خورد.”

خبر پیشنهاد مالیات بر سود سرمایه بایدن، منجر به سقوط قیمت بیت کوین از ۵۵۰۰۰ دلار به حدود ۴۸۰۰۰ دلار شد.

ارزهای رمزپایه، مانند اتریوم ، ریپل و غیره ، از این الگو پیروی کردند.

تحلیل تکنیکال بیت کوین ; ۹ خرداد