لایحه زیر ساخت ایالت متحده

تاثیر لایحه جدید بر ۲۰ درصد سرمایه گذاران

معاون مالیاتی Coinbase ، کنگره را به دلیل مقررات بحث برانگیز مالیات رمزنگاری که در معامله زیرساخت عجله کرده بود ، مورد انتقاد قرار داد و هشدار داد که این لایحه می تواند 60 میلیون آمریکایی را تحت تأثیر قرار دهد.

تاثیر لایحه جدید بر ۲۰ درصد سرمایه گذاران

لورنس زلاتکین ، معاون مالیاتی Coinbase ، مقررات عجولانه ارز رمزنگاری شده را که به لایحه زیرساخت های دو حزبی کنگره اضافه شده است “در آخرین لحظه” مورد هدف قرار داده و قانون گذاران را به دلیل اعمال شتابزده اصلاحاتی که می تواند بر “۶۰ میلیون آمریکایی” تأثیر بگذارد ، سرزنش می کند.

زلاتکین در پست وبلاگی ۲۱ آگوست که هدف آن مقاله سرمقاله ۱۹ آگوست بلومبرگ بود که مقررات رمزنگاری لایحه زیرساخت ها را ستایش می کرد ، از عدم وجود فرصت برای گفتمان عمومی در مورد قوانین انتقاد کرد و تخمین زد که ۲۰ درصد از جمعیت ایالات متحده در این زمینه سرمایه گذاری کرده اند. دارایی های دیجیتالی:

“امروزه حدود ۶۰ میلیون آمریکایی دارای رمزنگاری هستند-تقریباً یک پنجم کل جمعیت ایالات متحده. آن آمریکایی ها و کل اکوسیستم ارزهای دیجیتال مستحق گفتگو بیشتر از مقررات نیمه شب است که در آخرین لحظه وارد شده است. “

زلاتکین خاطرنشان می کند که خشم از این لایحه فراتر از محدوده صنعت رمزنگاری است ، و برآوردها را برآورد می کند که “اعتراض عمومی” باعث شد سناتورها در عرض چند روز با نزدیک به ۸۰ هزار نفر تماس بگیرند.

به طور خاص ، مدیر اجرایی Coinbase تعریف گسترده ای از “کارگزار دارایی های دیجیتال” را در لایحه ذکر کرد – که می تواند الزامات گزارش دقیق را برای اعتبارسنجان شبکه و توسعه دهندگان نرم افزار که قادر به انجام تعهدات خود در قبال صورتحساب در شکل فعلی نیستند ، تحمیل کند.

وی گفت: “تا زمانی که اساسنامه می گوید توسعه دهندگان نرم افزار ، استخراج کنندگان ، متولیان امر غیرممکن را انجام دهند ، هیچ وکیلی وجود ندارد که به آنها توصیه کند با نقض قوانین که مجازات عدم رعایت آنها به راحتی آنها را ورشکسته می کند ، عمل کنند.” :

“این به نوآوری آسیب می رساند و پتانسیل یک فناوری بسیار مهم را در مراحل اولیه توسعه […] سیاست مالیاتی باید متفکرانه و عمدی باشد. ترویج گسترده یک اشتباه نظارتی است. “

زلاتکین افزود که کارگزاران دارایی های دیجیتال باید تحت الزامات گزارشگری شخص ثالث مانند شرکت های کارگزاری اصلی قرار گیرند.

لایحه زیربنایی بحث برانگیز اوایل ماه جاری در مجلس سنا به تصویب رسید ، تماشاگران امیدوارند که فرصت هایی برای اصلاح قانون فراهم شود تا در ماه های آینده به مجلس منتقل شود تا مورد بررسی قرار گیرد.