آینده بازار ارز دیجیتال با تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل درباره رمز ارز ها

بر اساس سیاست جدید گوگل که از 3 آگوست اعمال شد ، تبلیغ کنندگان ارائه دهنده خدمات مبادله ارزهای دیجیتال و کیف پول بار دیگر مجاز به فروش محصولات خود هستند.

تبلیغات گوگل درباره رمز ارز ها

بعد از اینکه سیاست مالی محصولات و خدمات مالی به روز شده در ۳ آگوست به طور کامل اعمال شد ، گوگل دوباره تبلیغات رمزنگاری را اجرا می کند.

این غول چند ملیتی تبلیغات مربوط به رمزنگاری و ارائه سکه اولیه (ICO) را در ژوئن ۲۰۱۸ ممنوع کرد و سیاست به روز شده به نهادهای رمزنگاری شده اجازه می دهد تا خدمات خود را بار دیگر به بازار عرضه کنند. با این حال ، ICO ها در شرایط سخت کنار گذاشته شده اند.

تجدید نظر در سیاست تبلیغات رمزنگاری شده گوگل برای اولین بار در ماه ژوئن بیان شد و مقرر می دارد که “تبلیغ کنندگان ارائه دهنده مبادلات ارزهای دیجیتال و کیف پول” که مشتریان آمریکایی را مورد هدف قرار می دهند ، در صورت برآورده کردن شرایط خاص ، مجاز به تبلیغ خدمات و محصولات خود هستند.

این اقدام فروش اضافی را برای شرکت مادر Google به نام Alphabet فراهم می کند ، اگرچه تبلیغات رمزنگاری تنها یک قطره در اقیانوس ۱۴۷ میلیارد دلار درآمد تبلیغات این شرکت خواهد بود.

الزامات سختگیرانه گوگل برای جلوگیری از تبلیغات مبهم و کلاهبرداری های رمزنگاری آشکار طراحی شده است. آگهی دهندگان باید در شبکه اجرای جرایم مالی (FinCEN) به عنوان “مشاغل خدمات پولی و حداقل با یک ایالت به عنوان فرستنده پول یا یک نهاد بانکی فدرال یا دولتی” ثبت نام کنند.

این شرکت اجازه تبلیغات برای ICO ها ، پروتکل های معاملاتی DeFi یا ترویج خرید ، فروش یا تجارت ارزهای رمزنگاری شده را نخواهد داد. تأییدیه های رمزنگاری افراد مشهور نیز ممنوع است ، که ممکن است تا حدی به مسائل مربوط به تأییدیه های جعلی افراد مشهور کمک کند.

خط مشی به روز شده گوگل همچنین از پیوند تبلیغات رمزنگاری شده به وب سایت هایی که “سیگنال های معاملاتی ارزهای رمزپایه ، توصیه های سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده ، تجمیع کنندگان یا سایت های وابسته حاوی محتوای مرتبط یا بررسی کارگزاران” را ممنوع می کند.

ماه گذشته TikTok اعلام کرد که محتوای تبلیغاتی مبتنی بر رمزنگاری به عنوان بخشی از اقدام برای جلوگیری از تبلیغات همه خدمات مالی و محصولات در این پلت فرم ممنوع شده است.

Redditors در r/Bitcoin subreddit این خبر را دریافت کرد که بیت کوین می تواند بار دیگر از طریق گوگل به عنوان یک علامت صعودی برای ارز رمزنگاری شده تبلیغ شود ، اگرچه کاربر “Brief-Music-5825” ادعا کرد که Google باید “اخبار رمزنگاری جعلی را نیز ممنوع کند. میزان اخبار جعلی که FUD ایجاد می کند باورنکردنی است. ”