صرافی کوین بیس

تتر به پلتفرم کوین بیس پرو اضافه می‌شود

Coinbase ، شناخته شده ترین صرافی ارز رمزنگاری شده در ایالات متحده ، تتر (Tether) را به سیستم عامل Coinbase Pro خوداضافه می کند. تتر که بزرگترین رمزارز پایدار برای سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها محسوب میشود، به تازگی توانسته است با تحقیقات دادستانی کل نیویورک راجع به وام های غیرقانونی بین آن و […]

Coinbase ، شناخته شده ترین صرافی ارز رمزنگاری شده در ایالات متحده ، تتر (Tether) را به سیستم عامل Coinbase Pro خوداضافه می کند.

تتر که بزرگترین رمزارز پایدار برای سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها محسوب میشود، به تازگی توانسته است با تحقیقات دادستانی کل نیویورک راجع به وام های غیرقانونی بین آن و صرافی Bitfinex بوده است را حل و فصل کند .

 

علاوه بر این ، این صرافی از طریق لیست مستقیم در این ماه به بازار بورس آمریکا وارد شد ، و آن را کاملاً در جریان اصلی مالی قرار داد و خود را متعهد به شفافیت کرد ، در حالی که Tether سالها توسط تحقیقات نیویورک مورد تعقیب قرار گرفت. به عنوان بخشی از توافق ، Tether توافق کرد که در این ایالت فعالیت نکند ، به این معنی که در دسترس کاربران Newb Coinbase نخواهد بود.

اکنون که Tether به طور بالقوه در بازار حضور دارد و کاملاً واضح است ، ممکن است سقف ارزش بازار $ ۴۹ میلیارد دلاری بیش از حدی باشد که Coinbase نتواند آن را نادیده بگیرد .

سرمایه گذار آدام کوکران نوشت:

“این به شدت Tether را که زیربنای یک اقدام بزرگ قیمت است ، قانونی می کند و هم اکنون آربیتراژ برای مبادلات غیر فیات را مستقیم تر می کند که برای جریان سرمایه بسیار بزرگ است.”