روند قیمتی یونی سواپ

تحلیل تکنکیال یونی سواپ ; ۲۵ دی

یونی سواپ در روند قیمتی با رسیدن به سطح 14.5 تتر در تایم فریم هفتگی حمایت بسیار قوی را دید با توجه به چند برخورد در سنوات گذشته ، فیبو اصلاحی 0.5 از موج صعودی خود را پیش رو دارد. 

 یونی سواپ تحلیل تکنکیال ; ۲۵ دی

یونی سواپ به عنوان بزرگترین صرافی غیر متمرکز دنیای دیفای، یک پلتفرم سوار بر بلاک چین اتریوم است و مبادله‌های غیر متمرکز بالای ۵ هزار توکن ERC20 را امکان‌پذیر می‌کند. این کار به کمک یونیکورن‌ها (تک شاخ‌ها)، که در لوگوی یونی سواپ قابل مشاهده است، صورت می‌گیرد.

 یونی سواپ تحلیل تکنکیال ; ۲۵ دی

یونی سواپ در روند قیمتی با رسیدن به سطح ۱۴٫۵ تتر در تایم فریم هفتگی حمایت بسیار قوی را دید با توجه به چند برخورد در سنوات گذشته ، فیبو اصلاحی ۰٫۵ از موج صعودی خود را پیش رو دارد.

با توجه به قرار گرفتن در بالای خط ترند صعودی انتظار میرود یونی سواپ با حفظ حد ضرر ۱۴٫۵ تتر تا سطح ۲۷ تتر رشد قیمتی تجربه کند

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید