رشد آهسته اتریوم

تحلیل تکنیکال اتریوم ; ۱۲ خرداد

تحلیل تکنیکالی نمودار اتریوم در قالب 4 ساعته را میتوان از این زاویه دید که اتریوم در ریزش های متوالی بعنوان حرکتی اصلاحی ، همراه با واگرایی در کف 2000 هزار دلار  یک روند صعودی همراه با نوسان داشته و اهدافی به سمت 3000 تتر برداشته است.

تحلیل تکنیکالی اترویم در قالب ۴ ساعته را میتوان از این زاویه دید که اتریوم در ریزش های متوالی بعنوان حرکتی اصلاحی ، در این میان همراه با واگرایی در کف ۲۰۰۰ هزار دلار  یک روند صعودی همراه با نوسان داشته و اهدافی به سمت ۳۰۰۰ تتر برداشته است

تحلیل تکنیکال اتریوم ; 12 خرداد

در حالت کلی و ۴ ساعته نمودار اتریوم میتوان این الگوی اصلاحی و ریجکت را هارمونیک از نوع ABCD یا پروانه دانست نقطه X  یا شروع موج پترنی را ۳۵۰۰ تتر و نقطه A که کف ریجکت بازار هست ۲۰۰۰ تتر و تا نقطه B نزدیک به ۰٫۶۱۸ درصد از موج XA را اصلاح کرده که ادامه این توضیحات در چارت بالا نمایان است.

ما پیش بینی میکنیم که در حال حاضر اترویم آخرین موج یعنی CD را تکمیل کند که ۱/۶۱۸ درصد پروجکشن ABC میباشد  عددی نزدیک به ۳۲۰۰ تتر .

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید

رکورد اتریوم در دارایی تحت مدیریت سرمایه گذاران