معاملات ریز اونس جهانی طلا در سایه تورم جهانی

تحلیل تکنیکال اونس جهانی طلا ; ۱۰ مرداد

اونس جهانی طلا وارد یک الگوی رنج در تایم معاملاتی پایین شده است و میتواند بین محدوده 1854 به عنوان سقف قیمتی و 1760 نوسان داشته باشد و خروج از هر ناحیه ای شاهد رشد یا اصلاح اونس جهانی طلا میشود.

 اونس جهانی طلا ; تحلیل تکنیکال ۱۰ مرداد

با توجه به تحلیل قبلی اونس جهانی طلا در تاریخ ۷ تیر ماه که پیش بینی یک الگوی کنج صعودی قرار داشت و طبق تحلیل واکنش مثبت خوبی در نواحی ۱۷۵۹ دلار  را تجربه کرد و این رشد دقیقا بر روی نواحی ترند صعودی انجام شده است
تحلیل تکنیکال اونس جهانی طلا ; 10 مرداد

 اونس جهانی طلا ; تحلیل تکنیکال ۱۰ مرداد

بنظر میرسد اونس جهانی طلا وارد یک الگوی رنج در تایم معاملاتی پایین شده است و میتواند بین محدوده  ۱۸۵۴ به عنوان سقف قیمتی و ۱۷۶۰ نوسان داشته باشد و خروج از هر ناحیه ای شاهد رشد یا اصلاح اونس جهانی طلا میشود.

برای گرفتن پوزیشن لانگ با توجه به ریسک ریوارد خوبی که دارد، تارگت ۲۰۰۰ دلاری برای میان مدت محتمل تر است تا اصلاح بیشتر ، برای فروش نیز خط  ترند صعودی که در دو تحلیل گذشته رسم شده بود باید با قدرت شکسته شود و میتواند موج abc دیگری برای اصلاح در پیش داشته باشد.

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید