سهمی یکه تاز در تولید واکسن کرونا

تحلیل تکنیکال برکت ; ۱۲ مرداد

در حال حاضر برکت از دید کلاسیک در یک کانال صعودی ، با چند برخورد در سقف و کف قرار دارد و میتواند محدوده ی حمایتی بسیار قوی برای عبور از مقاومت تاریخی باشد.

 برکت ; تحلیل تکنیکال ۱۲ مرداد

آپدیت تحلیل تکنیکال سهم برکت را مشاهده میکنید بطوری که در تحلیل قبلی این سهم در روز ۲۶ تیرماه ۱۴۰۰ سهم برکت را مشکوک به الگوی پروانه دادیم که حمایت های سهم را در محدوده ۳۵۰۰ و ۳۵۵۰ تومان در نظر گرفتیم بطوری که تا به امروز برکت با رسیدن به محدوده ۳۵۸۰ تومان یک ریز موج برای نوسانگیری را ثبت کرد.

تحلیل تکنیکال برکت ; 12 مرداد

 برکت ; تحلیل تکنیکال ۱۲ مرداد

در حال حاضر برکت از دید کلاسیک در یک کانال صعودی با چند برخورد در سقف و کف قرار دارد و میتواند محدوده ی حمایتی برای برگشت قوی سهم را پس از از دست دادن ۳۵۰۰ تومان ناحیه ۳۰۰۰ تومان باشد که در بین این اعداد محدوده زون یا PRZ را میتواند داشته باشد.

در اوسیلاتورها سهم برکت در RSI یک کانال میتوان ترسیم کرد و هنوز به اشباع خرید خوبی نرسیده است و همانطور  که مشاهده میکند سرانه خرید حقیقی آن چنان قوی نیست و صرفا سهم برای نوسانگیران جذاب میباشد.

باید متصور شد برکت با رسیدن به محدوده ای که مشخص کردیم حجم معاملات خوبی را ثبت کند تا نشان از رشد دیگری برای سهم برکت باشد.

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید