در بازه 1ساعته جلب توجه میکند

تحلیل تکنیکال بیت کوین ; ۲۶ تیر

پیش بینی میکنیم طبق کانال نزولی که بیت کوین داخل آن قرار دارد با پوشش دادن سایه کندل بین 31800 تا 32000 تتر نوسانات مثبتی تا 33 هزار تتر دیده شود و دوباره وارد فاز اصلاحی شود.

تحلیل تکنیکال بیت کوین ; ۲۶ تیر

آخرین تحلیل بیت کوین برمیگردد به ۸ تیر ماه زمانی که در محدوده ۳۵ تا ۳۶ هزار دلار قرار داشت و بیت کوین حدودا ۱۳ درصد اصلاح قیمتی را تا امروز تجربه کرد از نظر ما این روند هنوز هم میتواند این اصلاحات درون رمز ارزها ادامه داشته باشد.
تحلیل تکنیکال بیت کوین ; 26 تیر

تحلیل تکنیکال بیت کوین ; ۲۶ تیر

بیت کوین در تایم ۳۰ دقیقه وارد یک فاز تصحیحی از نوع زیگزاگ شده است و طبق اوسیلاتور rsi یک واگرایی خفیف مقبت دیده شده است و حمایت خوبی بر روی ۳۱ هزار تتر تشکیل داد است و  تا الان در این تایم فریم ۳ بار برخورد کرده است دقت کنید تایم فریم پایین میباشد و این تحلیل برای افراد اسکلپر یا نوسانگیر روزانه با دفعات بالامیباشد

پیش بینی میکنیم طبق کانال نزولی بیت کوین که داخل آن قرار دارد با پوشش دادن سایه کندل بین ۳۱۸۰۰ تا ۳۲ هزار تتر نوسانات مثبتی تا ۳۳ هزار تتر دیده شود و دوباره وارد فاز اصلاحی شود.

توجه کنید در روند نزولی گرفتن پوزیشن لانگ میتواند پرریسک باشد

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید