لیدر بازار رمز ارزها همچنان در سراشیبی

تحلیل تکنیکال بیت کوین ; ۵ اردیبهشت

تحلیل تکنیکال بیت کوین ادامه تحلیل های  بیت کوین رو شاهدیم بیت کوین و رمز ارزها پس از فاندامنتال یا اخبار شاهد خروج از روند صعودی خود شدن و به سمت نقاط معتبر برای برگشت هستن. از نظر ما آینده رمز ارز ها روشن میباشد همانطور که در گذشته ثابت کرده اند در حال حاضر […]

تحلیل تکنیکال بیت کوین

ادامه تحلیل های  بیت کوین رو شاهدیم بیت کوین و رمز ارزها پس از فاندامنتال یا اخبار شاهد خروج از روند صعودی خود شدن و به سمت نقاط معتبر برای برگشت هستن.

از نظر ما آینده رمز ارز ها روشن میباشد همانطور که در گذشته ثابت کرده اند در حال حاضر بیت کوین در فیبو ریترسمنت ۰٫۵ عدد ۴۸ هزار دلار تشکیل کندل پوشا صعودی داد با توجه به رشد زیاد  و فاند مهم، این الگو ها تاثیر روانی خود را ازدست میدهند ..

تحلیل تکنیکال بیت کوینبا استفاده از ابزار چنگال اندروز نقاط برگشتی ۴۸ هزار دلار بسیار مهم  حیاتی میباشد با از دست دادن این عدد ما برای بیت کوین انتظار اصلاح زمانی و طولانیتر شدن برکشت خواهیم داشت که در تحلیل قبلی ۴۳ هزار دلار اشاره کردیم تارگت ما میباشد.

در حال حاضر بیت در تایم فریم ۴ ساعته کانال نزولی با شدت زاویه ۳۰ درجه هستیم که مهمترین مقاومت برای خروج از کانال نزولی ۵۱ تا ۵۲  هزار دلار هست و طبق PRZ الگو هامونیک برای برگشت به روند صعودی خود ثبیت بالای ۵۲ هزار دلار نیاز هست باتوجه به حجم معاملات در تعطیلات بازارهای جهانی فعلا این انتظار زود هنگام کمی غیر قابل تحلیل است.

در قسمت اندیکاتورها  هنوز به اشباع فروش بیت نرسیدیم و تمایل به خرید بسیار پایین میباشد و مومنتوم سعی در شکستن خط ۵۱ روزه rsi رو دارد که از نظر ما این شکست در قیمت فعلی میتواند فیک باشد.

در ایچیموکو شواهد گواه به تشکیل مقاومتهای مهم یکی پس از دیگری درصورت طولانیتر شدن بازه اصلاح بیت خواهد شد و همانطور که گفته شد تا زمانی بیت کوین بالای ۵۲ هزار دلار تثبیت ندهد نمیتوان انتظار رشد انچنانی از این رمز ارز داشت و در ادامه در صورت رشد تا سقف ۶۴ هزار واحدی پیش رو دارد که برای میان مدت جز پیوت های اصلی بیت کوین خواهد بود.
در طول ۲۴ ساعت حجم معاملات حدود ۳۰ درصد کاهش داشته و این کاهش جدا از تعطیلات عدد خوبی نیست باید کماکان منتظر بازگشایی بازارها و واکنش معامله گران بزرگ به حمایت ۴۸ هزار داشت ریسک به ریوارد برای هفتگی کمی بالاس وترید در این مواقع فقط بصورت مارتینگل یا پله جایز است.

منبع چارت در این تحلیل سایت تریدینگ ویو بوده است .

شما میتوانید تحلیل تکنیکال بیت کوین در ۲ اردیبهشت را ببینید .

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید