پیش بینی روند حرکتی لونا

تحلیل تکنیکال ترا ; ۲۰ دی

لونا در گام صعودی کوتاه مدت خود توانست تا بالای 100 تتر رشد کند ، با توجه به برگشت قیمت از 64 تتر و مقاومت مهم فیبو اصلاحی 0/382 در 75 تتر در روند اصلاحی گام اصلی قرار دارد.

ترا ; تحلیل تکنیکال ۲۰ دی

پروتکل ترا Terra (Luna) یک راه‌حل پرداخت جامع را مبتنی بر بلاک‌چین و با استفاده از قراردادهای هوشمند ایجاد کرده است. در قالب این پروتکل ابزارهای پرداخت در اختیار کاربران قرار گرفته است که برای نقل و انتقال ارزهای دیجیتال بدون استفاده مستقیم از بلاک‌چین می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

این پروتکل به عنوان درگاه پرداخت بسیاری از کسب‌وکارها و فروشگاه‌های اینترنتی برای فروش محصولات و ارائه خدمات با استفاده از ارزهای دیجیتال می‌تواند استفاده شود.

ترا ; تحلیل تکنیکال ۲۰ دی

ارز ترا (لونا) در گام صعودی کوتاه مدت خود توانست تا بالای ۱۰۰تتر رشد کند با توجه به برگشت قیمت از ۶۴ تتر و مقاومت مهم فیبو اصلاحی ۰٫۳۸۲ در ۷۵ تتر در روند اصلاحی گام اصلی قرار داشته باشد و بالاترین سطح مقاومت ارز ترا ۸۰ تتر میباشد و باشکیت این ناحیه رو به بالا میتواند روند اصلی یعنی نزولی را به اتمام برساند در غیر این صورت تا سطح ۴۵ تتر اصلاح قیمتی را میتواند تجربه کند

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید