بازگشایی منفی خنصیر با 27 درصد !

تحلیل تکنیکال خنصیر ; ۶ مرداد

نقطه قوت این شرکت تنوع محصولات و قدرت مالی قوی شرکت از نظر سرمایه گذاری می باشد در مقابل ، نبود شرکت های داخلی قوی و همچنین نداشتن صادرات به کشورهای خارجی این شرکت را ناتوان از بحث رقابت و پیشرفت حداکثری کرده است.

تحلیل تکنیکال خنصیر ; ۶ مرداد

در تحلیل شرکت مهندسی نصیر ماشین با نماد خنصیر در بازار دوم بورس تهران با ۱٫۲۳ میلیارد سهم بعد از اعمال افزایش سرمایه  از محل تجدید ارزیابی ۴۹۴ درصدی این شرکت بیشترین فعالیت در زمینه تولید و مونتاژ قطعات خودرو عمدتا میل لنگ و میل سوپاپ را دارد و بیشترین تولید مربوط به میل لنگ تیبا در سال ۹۹ بوده است.

نقطه قوت این شرکت تنوع محصولات و قدرت مالی قوی شرکت از نظر سرمایه گذاری می باشد در مقابل در نبود شرکت های داخلی قوی و همچنین نداشتن صادرات به کشورهای خارج این شرکت ناتوان از بحث پیشرفت حداکثری میباشد. ریسک شرکت میتواند بیشتر ، کاهش قدرت خرید خودروسازی داخلی با نوسانات شدید ارزی باشد

اهداف برنامه شرکت که بصورت ۵ ساله ارائه شده است از تقویت نیروهای فنی و بازسازی خط تولید برای سود آوری شرکت می باشد

تحلیل تکنیکال خنصیر ; 6 مرداد

تحلیل تکنیکال خنصیر ; ۶ مرداد

سهم خنصیر از نظر تکنیکال بصورت لگاریتمی در یک کانال صعودی قرار دارد که در حال حاضر بالای خط میدلاین این کانال قرار دارد و امروز ۶ مرداد ۱۴۰۰ با بازگشایی -۲۷ درصدی بعد از افزایش سرمایه در صف فروش ۱۰ میلیون به کار خود پایان داد البته حجم معاملات خوبی را به ثبت رسانده است.

در اوسیلاتور ها و حتی تابلو سهم بنظر باید منتظر خریداران قوی و جمع آوری فروشندگان در آینده باشیم سهم در نواحی ۱۱۵۱ تومان حمایت خوبی دارد چرا که بجر میدلاین حمایت استاتیک قوی در چارت تعدیل شده دارد.

در صورتی که خنصیر یک کندل قوی زیر ۱۱۵۰ تثبیت کند باید انتظار ریزش یا قفل سهم حنصیر تا حوالی کف کانال صعودی در عدد ۷۵۰ تومان را نشانه گرفت.

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید