پذیرش تسلا برای پرداخت با دوج

تحلیل تکنیکال دوج کوین ; ۲۵ دی

دوج کوین پس از رسیدن به محدوده قیمت 15 سنت و برخورد دوبار توانست این سطح را به عنوان سطح حمایتی حفظ کند و تا 22 سنت رشد قیمتی تجربه کرد.

دوج کوین ; تحلیل تکنیکال ۲۵ دی

ایلان ماسک ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تسلا و اسپیس‌ایکس، روز جمعه ۱۴ ژانویه در توییتی اعلام کرد کسانی که می‌خواهند کالاهای تسلا را خریداری کنند، می‌توانند از ارز دیجیتال دوج‌کوین استفاده کنند.

توئیت ایلان ماسک در عرض چند ساعت حدود ۲۰ درصد بر ارزش دوج کوین (نسبت به دسامبر) افزود. مالک میلیاردر تسلا در یک توییت چند کلمه‌ای که تا این لحظه بیش از ۴۲ هزار بار ریتوییت شده امکان خرید برخی محصولات شرکتش از طریق این رمزارز را اعلام کرد. این درحالیست که از ابتدای سال جدید میلادی بازار رمزارزهای دیگر بسیار پرنوسان بوده است.

دوج کوین ; تحلیل تکنیکال ۲۵ دی

در نمودار تکنیکالی دوج کوین پس از رسیدن به محدوده قیمت ۱۵ سنت و برخورد دوبار توانست این سطح را به عنوان سطح حمایتی نقش ایفا کند و تا ۲۲ سنت رشد قیمتی تجربه کرد این سطح از لحاظ فیبو ناچی سطح ۰٫۶۱۸ درصد عمل کرده است و انتظار روند نوسانی زیر این سطح در تایم ۴ ساعته داریم
حمایت فعلی دوج ۱۶٫۵ سنت انتظار رشد تا مقاومت ۲۶ سنت و تکمیل موج abc را انجام دهد

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید