حمایت دوج فادر (ایلان) از دوج

تحلیل تکنیکال دوج ; ۹ اردیبهشت

تحلیل تکنکیال دوج در ۹ اردیبهشت روند کلی این رمز ارز پرسود برای طرفداران ایلان ماسک رو شاهدیم دوج طبق تحلیل در سنوات گذشته در میان مدت وارد یک حالت رنج همراه با نوسان در سقف ۴۰ سنت و در کف ۲۰ الی ۲۴ سنت هست که این نوسانات در گذشته هم ادامه داشته و […]

تحلیل تکنکیال دوج در ۹ اردیبهشت

روند کلی این رمز ارز پرسود برای طرفداران ایلان ماسک رو شاهدیم دوج طبق تحلیل در سنوات گذشته در میان مدت وارد یک حالت رنج همراه با نوسان در سقف ۴۰ سنت و در کف ۲۰ الی ۲۴ سنت هست که این نوسانات در گذشته هم ادامه داشته و تشکیل الگوی مستطیل مکرر انجام شده است.

در حال حاضر دوج قبل از توییت ایلان ماسک شاهد ساید (بازار رنج ) و بدون روند طولانی برای دوج شاهد بودیم پس از توییت ایلان ماسک دوج کوین از الگوی کنج نزولی خود خارج شد و کندهای بدنه بلند به عدد حتی تا عدد ۳۵ سنت هم رشد کرد که ما همچنین در تحلیل تکنیکال دوج کوین ; ۴ اردیبهشت به رشد تا ۳۵ سنت اشاره کردیم.

تحلیل تکینکال دوح ۹ اردیبهشت

در حال حاضر دوج کوین پس از بروخورد به سقف کانال نزولی ماهانه که با همراه با درون سقف کانال صعودی هم میباشد وارد اصلاح قیمتی شده و انتظار داریم با تشکیل سایه (شدو) به نقطه A  هم به معتبر و بدن این کانال و همچنین شاهد خروج از آن شده و رشد بیشتر در ادامه همراه شود.

البته حمایت مهم ۲۸ سنتی که تریگر ما هم محسوب میشود حفظ این عدد برای معامله ما بسیار حائز اهمیت میباشد در صورت از دست دادن میتوان شاهد ریزش تا نواحی ۲۰ حتی ۱۸ سنت شد .

برای رشد و رسیدن به ۵۰ سنت ما نیاز داریم دوج کوین بالای عدد ۲۸ سنت کف سازی خوب و معتبری انجام بده البته قبل این حمایت میتوان ۳۰ سنت عدد حمایت معتبری باشد که فیبوریترسمنت ما در عدد ۰/۶۱۸ دانست
لازم به ذکر هست پس از توییت های ایلان ماسک در رابطه با دوج کوین کم کم شاهدی مبنی بر عدم همبستگی دوج به کلیت بازار رمز ارزها مخصوصا بیت کوین رو شاهدیم یعنی بطور کلی در هنگام ریزش یا اصلاح رمز ارز ها دوج کوین  واکنش کمتری نشان داده است .

 

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید