الگوی دوقلو سقف در شاخص هم وزن

تحلیل تکنیکال شاخص کل هم وزن ; ۲۷ شهریور

شاخص کل هم وزن امروز با ثبت معاملات منفی حدودا 10 هزار واحدی و کاهش تا 440 هزار واحد که محدوده ی حمایتی مهم بود بنظر مشکوک به تشکیل الگوی دو قولو سقف میباشد.

شاخص کل هم وزن ; تحلیل تکنیکال ۲۷ شهریور

کلا کاهش تقاضا در بازار با توجه به اخبار منفی که شاهد بازار هفتگی بودیم در شاخص کل هم وزن شاهد تشکیل الگوی دوقولو سقف بوده و باعث شد بازار از شکست ناحیه مقاومتی ۴۷۲ هزار واحد ناتوان باشد و به سمت پایین اصلاح کند.

بنظر کلیت بازار با رسیدن به نقطه تعادل قیمتی و خالی شدن هیجانات حداقل صرف خرید نوسانی باشد

شاخص کل هم وزن ; تحلیل تکنیکال ۲۷ شهریور

شاخص کل هم وزن امروز شنبه ۲۷ شهریور با ثبت معاملات منفی حدودا ۱۰ هزار واحدی و کاهش تا ۴۴۰ هزار واحدی که محدوده ی حمایتی مهم بود بنظر مشکوک به تشکیل الگوی دو قولو سقف میباشد

با شکست محدوده نیک لاین یا خط گردن شاخص کل هم وزن به صورت فرسایشی تا محدوده ۴۲۰ هزار واحد اصلاح کند البته ناگفته نماند قبل رسیدن به این محدوده ما خط ترند صعودی داریم که میتوان به ادامه روند صعودی امیدوار بود باید دید فردا بازار به تعادل خواهد رسید یا خیر ..؟

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید