احتمال شروع موج صعودی c

تحلیل تکنیکال شاخص کل ; ۱۵ آبان

شاخص کل با توجه به سناریوی قبلی که محدوده 1410 قرار داشت پیش بینی اصلاح تا محدوده 1300 داشتیم و توانست با حمایتی از سهام خودرویی از محدوده 1330 که حمایتی روی فیبو 0.5 قرار داشت برکشت بزند و روند صعودی قوی را تجربه کند.

شاخص کل ; تحلیل تکنیکال ۱۵ آبان

با توجه به رشد قبلی شاخص کل در قالب موج صعودی a  که رشد سریع و شارپی را تجربه کرد و همچنین برگشت بازار از محدوده ۱۳۳۵ هزار واحد و احتمال تکمیل موج b میتوان انتظار داشت موج حال حاضر که شروع شده است موج صعودی c میباشد .

شاخص کل ; تحلیل تکنیکال ۱۵ آبان

شاخص کل با توجه به سناریوی قبلی که محدوده ۱۴۱۰ قرار داشت پیش بینی اصلاح تا محدوده ۱۳۰۰ داشتیم و توانست با حمایتی از سهام خودرویی از محدوده ۱۳۳۰ که حمایتی روی فیبو ۰٫۵ قرار داشت برکشت بزند و روند صعودی قوی را تجربه کند.

پیش بینی میکنیم این موج با رسیدن به ناحیه مقاومت مهمی ۱۴۹۰-۱۴۶۰ که ناحیه عرضه در بازار میباشد شاهد افزایش حجم معاملات باشیم که دست برتر را حقیقی در اختیار داشته باشد در کل حجم معاملات جابجایی سهام باید به طرف حقیقی ها باشد.

در کل برای شاخص کل حدضرر کوتاه مدت را میتوان ۱۴۰۰ در نظر گرفت که احتمال پولبک یا اصلاح به این نواحی منطقه خرید برای بازار و معامله گران تلقی شد

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید