حمایت بعدی شاخص کل

تحلیل تکنیکال شاخص کل ; ۲۹ دی

شاخص کل با نفود زیر محدوده حمایت 1285 هزار به نظر اهداف پایینتری را در سر دارد چرا که که این سطح حمایتی فیبو 0.618 قرار داشت و از لحاظ برگشت بازار سطح حمایت بسیار خوبی برای برگشت بازار به روند صعودی تلقی میشد.

شاخص کل ; تحلیل تکنیکال ۲۹ دی

شاخص کل بورس تهران بعد از رسیدن به سطح مقاومت مهم ۱۴۰۰ که در تحلیل قبلی سایت سهم اموز نیز به این مقاومت اشاره شده بود واکنش منفی قوی نشان داد در این تحلیل تایم روزانه در نظر داریم نواحی حمایتی پیش رو را زیر نظر بگیرم شاخص کل در روند اصلاحی قوی قرار دارد.

شاخص کل ; تحلیل تکنیکال ۲۹ دی

شاخص کل با نفود زیر محدوده حمایت ۱۲۸۵ هزار به نظر اهداف پایینتری را در سر دارد چرا که که این سطح حمایتی فیبو ۰٫۶۱۸ قرار داشت و از لحاظ برگشت بازار سطح حمایت بسیار خوبی برای برگشت بازار به روند صعودی تلقی میشد

همانطور که مشاهده میکنید بازار از نظر حجم معاملات حقیقی در بدترین شرایط دهه خود قرار دارد

موج اصلاحی شاخص کل میتواند تا سطح حمایتی ۱۲۵۵-۱۲۳۵ هزار واحد ادامه داشته باشد و  خرید را میتوان با توجه به شرایط بازار نوسانی در نظر گرفت و هیجانات میتواند پولبکی به خط روند صعودی خود زده باشد و زیر ۱۲۰۰ یعنی ۱۱۶۲ که حمایت rsi است را نیز ببیند.

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید