پیش بینی محدوده ی حمایتی شبندر

تحلیل تکنیکال شبندر ; ۸ شهریور

با توجه به بازگشایی شبندر بعد از افزایش سرمایه که با مچینگ 611 تومان انجام شد (حدودا 70 درصد مثبت !) و علارقم منفی های کامل بازار ، این بازگشایی مورد قبول ناظر قرار گرفت .

شبندر ; تحلیل بنیادی ۸ شهریور

پالایشگاه نفت بندر عباس با نماد بورسی شبندر در بازار دوم بورس تهران قرار دارد تعدا سهام شرکت بیش از ۱۳۴ میلیارد میباشد که این تعداد بعد از اعمال افزایش سرمایه ۳۶۸ درصدی محاسبه شده است پالایش نفت بندر عباس به واسطه تخفیف خوراک در سال ۱۳۹۹  ۱۲ ماهه ۴۶۷ تومان سود شناسایی کرد که از این میزان ۳۸۵ تومان مجمع تقسیم سود کرد.

بنظر تحلیل آینده این شرکت بیشتر به وزیر منصوب جدید آقای اوجی میباشد که باید دید چه تدابیری برای امسال برای خوراک پالایشگاه ها در نظر گرفته است.

محاسبات نمادهای هم گروه با شبندر بصورت میانگین بازدهی ۷۸ درصدی داشته اند و طی همین مدت نیز شاخص کل بازدهی ۳۷ درصدی داشته است.

قیمت تحلیلی جهت بازگشایی با فرض بازدهی برابر با شاخص کل در حدود ۴۰۵ تومان و با فرض بازدهی برابر با گروه حدود ۵۱۹ تومان می باشد که با فرض میانگین این دو بازدهی قیمت ۴۶۲ تومان حداقل قیمت  منصفانه برای سهام میباشد.

شبندر ; تحلیل تکنیکال ۸ شهریور

با توجه به بازگشایی شبندر بعد از افزایش سرمایه که با مچینگ ۶۱۱ تومان انجام شد (حدودا ۷۰ درصد مثبت !) و علارقم منفی های کامل بازار ، این بازگشایی مورد قبول ناظر قرار گرفت .

طبق چارت شبندر با فرض محاسبه قیمتی منصفانه  عدد ۴۵۰ تومان محدوده مناسبی می باشد تا سهم به تعادل قیمتی برسد و تقاضا در این سهم برای میان مدت افزایش یابد.

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید