تحلیل تکنیکال شنفت ; ۱۵ تیر

تحلیل تکنیکال شنفت نفت پارس پس از تعدیل سنگین در فروش ۳ ماهه خود در کدال درخشید و در حمایت ۴۲۰۰ تومانی با تقاضای خوبی روبرو شد . همانطور که در نمودار زیر میبینید از ۴۲۰۰ تومان تقاضای مثبتی داشته و تا قیمت فعلی خود پیش آمده . در zone فعلی که قیمت آن به […]

تحلیل تکنیکال شنفت

نفت پارس پس از تعدیل سنگین در فروش ۳ ماهه خود در کدال درخشید و در حمایت ۴۲۰۰ تومانی با تقاضای خوبی روبرو شد . همانطور که در نمودار زیر میبینید از ۴۲۰۰ تومان تقاضای مثبتی داشته و تا قیمت فعلی خود پیش آمده . در zone فعلی که قیمت آن به ۴۸۰۰ تومان رسیده است ، یک مقاوت مینور را تجربه کرده است اما در کانالی که قرار دارد میتواند سقف کانال را ببیند ، اما نکته ای که حائز اهمیت است این که میتواند با حمله ای دوباره ، ترند نزولی خود را بشکند و از آن خارج شود ؟!

گفتنی است که نفت پارس در صدد مالکیت ۲۰ درصدی پالایشگاه پارسیان سپهر ، است که با افتتاح آن شناسایی سود سنگینی را محقق میکند .

 

شنفت را در تابلو  Tse میتوان بررسی کرد

 

تحلیل تکنیکال شنفت

 

توجه بازار به سمت شنفت آمده تا بتواند، متوجه تغییرات سهم اعم از تابلوخوانی ، تکنیکال و اخبار بنیادی شرکت باشد .

نمودار نفت پارس سعی بر این دارد که به ما حساس بودن قیمت فعلی را بفهماند و قاعدتا مقاومت پیش رو یعنی مقاومت ۵۱۰۰ تومان برای اون بسیار حائز اهمیت خواهد بود .

شکست مقاومت به تنهایی کافی نیست و تثبیت قیمت در خارج از ترند فعلی با اهمیت است .

 

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید

 

تحلیل های تکینکال بازار بورس ایران را مشاهده کنید