غذایی ها زیر تیغ ارز 4200

تحلیل تکنیکال غپینو ; ۱۷ مهر

نقاط حمایت یا برگشت این سهم محدوده 375 را در نظر گرفتیم که میتواند منطقه تقاضای خوبی برای سهم باشد درضمن باید تکلیف ارز ترجیحی مشخص شود تا این سهم بتواند از زیر خط ترند نزولی خارج شود.

غپینو ; تحلیل تکنیکال ۱۷ مهر

سهام شرکتهای غذایی با عدم حذف ارز ترجیحی ۴۲۰۰ و کنترل نرخ فروش و از آن طرف افزایش بهای تمام شده شرکتها و بحث مهم کرونا با چالش مهم و اساسی روبرو شده است و سهم غپینو نیز مستثنی از این گروه نیست.

غپینو ; تحلیل تکنیکال ۱۷ مهر

بطور خلاصه غپینو پس از دست دادن محدوده ی حمایتی بسیار مهم ۴۸۰ تومان که حد ضرر خود نیز بود شاهد افت ۴۰ تومانی سهام این شرکت شده و این روند با تایید کندل برگشتی و پولبک به سطح استاتیک مقاومت (حمایت قبل) خود را نمایان کرد.

برای نقاط حمایت یا برگشت این سهم محدوده ۳۷۵ را دز نظر گرفتیم که میتواند منطقه تقاضای خوبی برای سهم باشد درضمن باید تکلیف ارز ترجیحی مشخص شود تا این سهم بتواند از زیر خط ترند نزولی خارج شود.

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید