فملی در مثلثی نامطمعن

تحلیل تکنیکال فملی ; ۴ مرداد

فملی در یک الگوی اصلاحی از نوع پیچیده قرار گرفته است و همانطور که در چارت میبنید به الگوی مثلث متقارن مشکوک است.

تحلیل تکنیکال فملی ; ۴ مرداد

فملی که در تحلیل گذشته تیم سهم آمور معرفی شده است جزو سهم های بزرگ بازار و شاخص ساز بازار بورس تهران محسوب میشود

شرکت ملی صنایع مس ایران در سال ۹۹ توانست رکوردهای تولید و فروش جدیدی را در بازار داخلی و صادراتی به دست آورد از نظر خودکفایی در صنعت برق که معضل عظیم برای شرکت های تولید کننده شده  فملی در حال حاضر از شرکت های زیر مجموعه نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی است که برای تامین برق مورد نیاز شرکت برای ۸۰۰ مگاوات جدیدبرنامه ریزی شده است .

در حیطه برنامه شرکت میتوان به  این موارد مهم اشاره کرد که شرکت مس و روی ایران تا پایان سال کارخانه مس کاتدی هیپ لیچینگ سونگون به بهره برداری خواهد رساند و ظرف ۴ سال آینده درآمد شرکت به بیش از ۴ میلیارد دلار خواهد رسید و جزء ۱۰ شرکت بزرگ دنیا خواهد بود.

تحلیل تکنیکال فملی ; 4 مرداد

تحلیل تکنیکال فملی ; ۴ مرداد

ار لحاظ تکنیکال فملی در یک الگوی اصلاحی از نوع پیچیده قرار گرفته است و همانطور که در چارت میبنید به الگوی مثلث متقارن مشکوک است.

فملی در این نمودار میتواند آخرین موج abc را تشکیل دهد در ادامه یک لگ E را به نمودار خود اضاف میکند و ۱۲۰۰ تومان میتواند عدد خوبی برای خرید باشد و مهمترین مقاومت سهم در نواحی نقاط ۱۳۶۸ تومان قرار دارد که با شکست این ناحیه فملی توانایی رشد تا محدوده ۱۵۰۰ تومان را دارد.

درمقابل اگه ۱۲۰۰ را به پایین بشکند دوباره فملی با ریزش ۲۰ درصدی به سطح مهم خود یعنی ۱۰۰۰ تومان میرسد که کمی دور از ذهن میتواند باشد.

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید