آیا لایت کوین سقف سال 2018 را رد میکند؟

تحلیل تکنیکال لایت کوین ; ۷ اردیبهشت

تحلیل تکنیکال لایت کوین را با نماد LTC شاهدیم که جزو قدیمی ترین کوین های بازار محسوب میشود . لایت کوین در یکسال حدود ۴۶۵ % رشد داشته که از نظر قیمتی کمتر از ارزش بازار ان بوده؛ یعنی ارزش کل بازار ان نسبت به قیمت ان بیشتر رشد کرده و نمونه موفق یک ارز […]

تحلیل تکنیکال لایت کوین

را با نماد LTC شاهدیم که جزو قدیمی ترین کوین های بازار محسوب میشود .

لایت کوین در یکسال حدود ۴۶۵ % رشد داشته که از نظر قیمتی کمتر از ارزش بازار ان بوده؛ یعنی ارزش کل بازار ان نسبت به قیمت ان بیشتر رشد کرده و نمونه موفق یک ارز دیجیتال در کل بازار میتوان نام برد حجم معاملات روزانه این ارز طبق داده کوین مارکت کپ ۴٫۵۴ میلیارد دلار هست و در از نظر ارزش بازار بالاتر از استلار و بیت کوین کش قرار دارد و رنک ۱۰ را به خود اختصاص داده است .

 

از نظر تحلیل تکنیکال برای بلند مدت میتوان این ارز را ارزنده دانست چرا ؟

با توجه به واگرای در ارزش بازار و قیمت و همچنین سقف قیمتی سالانه خود که حدود ۳۵ درصد اختلاف دارد میتوان با حدضرر ۲۲۰ دلار برای میان مدت سرمایه گذاری کرد و با توجه به سایه کندلی (شادو) در ۱۹ آوریل زد باید منتظر شسکت سقف سال ۲۰۱۸ در قیمت ۳۸۴ دلار دانست .
کوتاه مدتی : لایت کوین در تایم فریم  روزانه  پس از ریزش ۴۰ درصدی در فیبو ریترسمنت ۰٫۷۸ شاهد تقاضا و ایجاد کندل دوجی شدیم که سایه ان بسیار بلند بودند و نشان ازبرگشت سریع داشتن و همچنین مماس با خط ترند صعودی در این بازه زمانی رو شاهد بودیم .
پیش بینی داریم پس از شکست خط کات لاین میتوان خود را برای پولبک به ۲۴۵ هزار دلار دانست که در صورتی گاوها در این قیمت حجم مورد قبولی بزنند به دید تارگت ۲۸۷ دلار پوزیشن لانگ یا خرید گرفت والا شاهد رنج و نوسانات ضعیف در قیمت ۲۴۵ دلار خواهیم بود که پیوت قوی واصلی ما هم نیز محسوب میشود .

ارزش کل بازار لایت کوین : ۱۶میلیارذ دلار
ارزش معاملات ۲۴ ساعته اخیر : ۴٫۵۴ میلیارد دلار
کل موجودی رمز ارز لایت : ۸۴ میلیون تعداد
تعداد معاملات لایت کوین در بازار از کل : ۶۶٫۷ میلیون تعداد

منبع چارت در سایت Tradingview.com بوده است .

 

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید