سطوح استاتیک مهم برای نوسان

تحلیل تکنیکال لونا ; ۲۴ بهمن

ترا از کانال صعودی چند ماهه خود خارج شده و در حال حاضر سطح 60 - 70 تتری برای لونا بسیار مهم و حائز اهمیت میباشد و بازگشت به این محدوده بعنوان ناحیه افزایش عرضه میتواند باشد.

 لونا ; تحلیل تکنیکال ۲۴ بهمن

ترا (Terra) شامل یک مجموعه استیبل کوین غیرمتمرکز است که می‌تواند زنجیره تأمین را به منظور تثبیت قیمت خود، گسترش داده یا محدود کند. ترا از نظر ساختار و تکنولوژی از پول فیات برتر است، چون تحت پشتوانه غیرمتمرکز عمل می‌کند و خطر رخ دادن اشتباهات را از بین می‌برد.

ارز دیجیتال ترا در ایجاد یک سیستم مالی غیرمتمرکز مشارکت می‌کند و تضمین می‌کند که رشد اقتصادی به صورت عادلانه و از طریق یک مکانیزم اجماع دموکراتیک، به جای یک سیستم سیاسی متشکل از نمایندگان منتخب، توزیع می‌شود.

از توکن لونا به جهت ثابت نگه داشتن قیمت رمز ارز ترا استفاده می‌شود. این مورد کمک می‌کند که این رمز ارز یک کوین پایدار باقی بماند انتقال در شبکه انتقال ارزش این توکن با نسبتی مشخص در مقابل یک واحد پول فیات تعیین می‌شود. توکن LUNA ایجاد می‌گردد، اما توکن Terra معامله می‌شود.

 لونا ; تحلیل تکنیکال ۲۴ بهمن

نمودار تکنیکالی ترا (لونا) در وضعیت اصلاحی قرار دارد یا صعودی ? بخاطر اینکه از کانال صعودی چند ماهه خود خارج شد در حال حاضر سطح ۶۰ – ۷۰ تتری برای لونا بسیار مهم و حائز اهمیت میباشد و بازگشت به این محدوده بعنوان ناحیه افزایش عرضه میتواند باعث افت مجدد قیمت ترا به سمت اهداف ۳۵-۳۷ تتری در کوتاه مدت یا بازاه سه ماهه شود این سطح از لحاظ کلاسیک محدوده بسیار مهم برای ادامه روند صعودی یا بازگشت باشد و شکست این ناحیه لونا تا سطح ۲۰ تتر میتواند سوق دهد

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید