MATIC رشد حبابی داشته ؟

تحلیل تکنیکال پالیگان ; ۲۰ آذر

matic در تایم فریم روزانه در یک الگوی کنج قرار دارد که نشان از تقابل خریداران و فروشندگان در این ناحیه است ، مهمترین مقاومت پیش رو 2/7 است که بالاترین قیمت ثبت شده در صرافی بایننس می باشد.

 پالیگان ; تحلیل تکنیکال ۲۰ آذر

پالیگان یا پلتفرم ارز دیجیتال Matic، دارای یک سیستم عامل غیرمتمرکز پلاسما بوده که در زنجیره اصلی فعال است؛ اما شبکه ارز دیجیتال Matic، در تلاش است که به زنجیره اصلی، زنجیره‌های جانبی جدید را برای حمایت زنجیره اصلی اضافه کند.

در صورت اجرایی شدن این روند، نه تنها به سیستم‌های پرداخت، بلکه به شبکه‌های بازی و صرافی‌های غیرمتمرکز نیز کمک کند.

ارز دیجیتال Matic در نظر دارد برای کم کردن زمان خروج، از Nuo استفاده کند؛ اما با تمام این مسائل هنوز پلاسما مشکلات دیگری نیز دارد که می‌تواند بر روی زمان خروج اثرگذار باشد.

 پالیگان ; تحلیل تکنیکال ۲۰ آذر

matic از لحاظ نموداری در تایم فریم روزانه در یک الگوی کنج قرار دارد که نشان از تقابل خریداران و فروشندگان در این ناحیه دارد و مهمترین مقاومت پیش رو ۲٫۷ را داد که بالاترین قیمت ثبت شده در صرافی بایننس را نشان میدهد

پیش بینی داریم در صورتی که ۲ تتر را از دست دهد میتوان انتظار داشت تا سطح ۱/۸ تتر اصلاح کند و بعد با افزایضش تقاضا و رشد تا سطح ۲ تتر بعنوان پولبک وارد روند نزولی شود، برای تست به سمت ۱٫۴ تتر پیش رود این سناریوی نزولی در صورتی است که حمایت ۲ و ۱٫۸ را از دست دهد.

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید