کاردانو از ترند نزولی خارج شد

تحلیل تکنیکال کاردانو ; ۱۳ تیر

تحلیل تکنیکال کاردانو همانطور که در تحلیل قبل گذاشته شده بود ، تحلیل تکنیکال کاردانو ۵ تیر و اشاره به ترند نزولی شده بود ، در حال حاضر کاردانو ترند نزولی خود را شکسته اما کندل هایی که این ترند رو شکسته اند قدرتمند نیستند و هنوز اتفاق خاصی در جهت رشد قوی دیده نشده […]

تحلیل تکنیکال کاردانو

همانطور که در تحلیل قبل گذاشته شده بود ، تحلیل تکنیکال کاردانو ۵ تیر و اشاره به ترند نزولی شده بود ، در حال حاضر کاردانو ترند نزولی خود را شکسته اما کندل هایی که این ترند رو شکسته اند قدرتمند نیستند و هنوز اتفاق خاصی در جهت رشد قوی دیده نشده است ، باید به این نکته هم اشاره کرد که حجم معاملات فعلا در این رمز ارز مایوس کننده بوده و باید منتظر حرکت جدی تری باشیم .

اما به این اصل باید توجه کرد و همانطور که در تحلیل زیر میبینید :

تحلیل تکنیکال کاردانو

تحلیل تکینکال کاردانو ; ۱۳ تیر

 

میتوانیم شاهد رشد کاردانو باشیم  و مقاومت هایی که میتواند در مقابل قیمت قرار بگیرد در حالت مینور : ۱٫۴ دلار در حالت ماژور که مقاومت قوی میتواند لحاظ شود ۱٫۷  دلار می باشد .

قیمت در حال حاضر در نقطه ای درگیر است که اگر موفق به رد کردن آن البته با حجم مناسب شود میتوانیم برخوردی را در قیمت ۱٫۷ متصور باشیم .

 

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید

 

تحلیل تکنیکال رمز ارز ها توسط تیم سهم آموز را مشاهده کنید