سکوی پرتاب برای کرمان

تحلیل تکنیکال کرمان ; ۲۳ تیر

برای تشکیل شانه راست در سهم کرمان انتظار اصلاح قیمتی برای جذاب شدن قیمت سهم در پیوت ماژور 125 و در ادامه برای شکست خط ترند نزولی سهم باید یک حرکت قوی را تجربه کند.

کرمان با برخورد به محدوده ۱۴۵ فروشندگان ظاهر شدند البته در تحلیل قبلی تیم سهم آموز که روز یکشنبه این هفته بود در این محدوده نقطه مقاومتی شناسایی شد در  کل سهم رشد خوبی را تجربه کرده است و این منفی ها کاملا طبیعی است و در برخی موارد سیو سود منطقی می باشد.

تحلیل تکنیکال کرمان ; 23 تیر

تحلیل تکنیکال کرمان

تا زمانی که کرمان نتواند در تایم معاملات روزانه از سد مقاومت ۱۴۵ تومان عبور کند میتواند تا اولین نقطه حمایتی از لحاظ فیبو ریترسمنت یا فیبوی بازگشتی ۱۲۵ اصلاح کند و بعنوان ناحیه حمایتی (در صورتی که خبر تاثیر گذار مهم بر بازار نباشد) میتواند تقاضا را برای کرمان در این نواحی فعال کند.

در سنوات گذشته کرمان پیوت های مینور اصلاحی را ثبت کرده و میتوان یک خط ترند نزولی را رسم کرد که چند برخورد طبق چارت با دایره قرمز مشخص شده انجام داد
از همه مهمتر که میتوان به عنوان یک سناریو در نظر گرفت برای سهم کرمان . تشکیل الگوی سروشانه با توجه به خط ترند نزولی گفته شد به عنوان خط گردن ترسیم کرد.

برای تشکیل شانه راست کرمان انتظار اصلاح قیمتی برای جذاب شدن قیمت سهم در پیوت ماژور ۱۲۵ و در ادامه برای شکست خط ترند تزولی سهم یک حرکت قوی را تجربه کند.

در صورت معتبر شدن این سناریو و شکست خط گردن میتوان به اندازه طول سر الگو تا خط گردن یعنی ۷۰ درصد رشد در میان مدت تجربه کند که هدف سهم میتواند در نواحی ۲۴۰ تومان باشد در این میان مقاومت سر راه این سهم طبق تحلیل قبلی در نواحی ۱۶۸-۱۸۵ تومان باشد

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید