روند نموداری یونی سواپ

تحلیل تکنیکال یونی سواپ ; ۱۳ اردیبهشت

یونی سواپ  uniswap  با نماد UNI  در سال ۲۰۱۸ توسط هایدن آدامز راه اندازی شد این توکن قابل استخراج دارد و در اکثر صرافی بزرگ قابل معامله میباشد  و خودش یک صرافی غیر متمرکز با نامی یونی سواپ دارد از لحاظ بنیاد میتوان به نکته پون این توکن اشاره کرد. این ارز یک پروتکل متن […]

یونی سواپ  uniswap  با نماد UNI  در سال ۲۰۱۸ توسط هایدن آدامز راه اندازی شد این توکن قابل استخراج دارد و در اکثر صرافی بزرگ قابل معامله میباشد  و خودش یک صرافی غیر متمرکز با نامی یونی سواپ دارد از لحاظ بنیاد میتوان به نکته پون این توکن اشاره کرد.

این ارز یک پروتکل متن باز میباشد که بیشتر برای تبادل انواع توکن های ERC20  استفاده میشود و زیر نظر بستر اتریوم قرار دارد و همین عامل باعث افزایش امنیت و سرعت یونی است یونیکورن که بت نماد تک شاخ میباشد یکی از اصطلاحات در یونی سواپ هست

 

با این تفاسیر میپردازیم به تحلیل تکنیکال بازه کوتاه مدت :

الگوی تشکیلی در یونی سواپ بیشتر به الگوی  کف دوقلو میخورد که با برخورد محدوده ی ۳۰ سنت شاهد تقاضا شدیم همچنین ۳۰ سنت رو ترند صعودی  ۱ ساله خود قرار دارد .

در سیکل قبلی خود پس از تاچ شدن اخرین حمایت ۳۰ سنت حجم معاملات در یونی سواپ افزایش یافت و حاکی از برتری گاوها و شکست سقف هفتگی خود را داد و پولبک ریزی در محدوده ۳۸ سنت زد تمام ماجرا این نبود پولبک کعتبر خود را بعد از رسیدن به اکستنشن ۱٫۶۱۸ خود در ۴۲ سنت تکمیل کرد.

انتظار داریم به قاعده ی طولی ۳۰% رشد از کف دوقلو ، از خط گردن نیز ۳۰ % رشد کند و تا عدد ۴۷ سنت این راه را بپیماید که طبق فیبو پروجکشن عدد ۰٫۶۱۸ میباشد و با حدضرر زیر ۴۲ سنت برای رسیدن به این هدف پوزیشن خرید گرفت این سناریو در حال خوشبینانه میباشد.
اما طبق اموج الیوت در رشته حرکتی ایمپالس ما بعد از کشیدگی موج ۳ و ریترسمنت کردن ۰٫۳۸۲ در ۴۲ سنت باید برای موج ۵ سقف PRZ خود را در بین۴۵ سنت بدونیم که شاهد عرضه در این نقاط و ورود خرسها را تداعی میکند.
نتیجه میگیرم در صورت تریدر سویینگ ۴ ساعته یا ۱ روز رعایت حد ضرر ۴۲ سنت الزامی میباشد برای روند میان مدت کمی نیاز به اصلاح زمانی برای رشد بیشتر میتواند منطقی تر باشد.

ارزش بازار یونی سواپ : ۲۳,۱۰۶,۲۳۷,۱۰۰ دلار
ارزش معاملات در ۲۴ ساعت گذشته : ۱,۲۵۶,۱۷۸,۱۲۲ دلار
موجودی کل یونی سواپ: ۱میلیارد
تعداد در دسترس در بازار : ۵۲۳ میلیون حدودا ۵۲ درصد

 

تحلیل تکینکال رمز ارزها را بخوانید

 

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید