بررسی تکنیکالی توکن sand

تحلیل تکنیکال SAND (سندباکس) ; ۹ آذر

از لحاظ تکنیکالی sand در بلندمدت و تایم روزانه داخل کانال صعودی خوبی قرار دارد و سقف قیمتی ، 8/5 را نیز تاچ کرده است ، در این رالی صعودی کماکان خریداران امیدوار هستند.

SAND (سندباکس) ; تحلیل تکنیکال ۹ آذر

ارز سند باکس نوعی ارز دیجیتال با نماد اختصاری SAND است که بلاکچین اختصاصی ندارد؛ بلکه در مبنای استاندارد ERC-20 و بر روی بستر بلاکچین اتریوم قرار دارد. ارز دیجیتال Sandbox یک دنیای مجازی است که به بازیکنان اجازه می‌دهد که با استفاده از ارز SAND از تجارب بازی‌های خود در بلاکچین اتریوم، بر روی پلتفرم سندباکس توکن بسازند، مالک آن شوند و به وسیله آن درآمد کسب کنند

SAND (سندباکس) ; تحلیل تکنیکال ۹ آذر

از لحاظ تکنیکالی ارز sand در بلندمدت و تایم روزانه داخل کانال صعودی خوبی قرار دارد و سقف قیمتی ۸٫۵ را نیز تاچ کرده است در این رالی صعودی کماکان خریداران امیدوار هستند سقف های متوالی جدیدی را تشکیل دهد مهمترین آن ۱۰ تتر میباشد.

نوسانگیران معتقد هستند حمایت ۵/۸ عدد بسیار مهمی میباشد در صورتی که این حمایت از دست برود sand تا محدوده حمایت میان مدت یعنی ۴ تتر نیز میتواند اصلاح تجربه کند.

اما پیش بینی کلی با توجه به رالی صعودی که تشکیل داده است sand توانایی رسیدن به ۱۰ تتر و بعد از ۱۴٫۵ تتر را دارد

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید