دامیننس صعودی میشود ؟

تحلیل تکینکال دامیننس بیت کوین ; ۱۵ تیر

تحلیل تکینکال دامیننس بیت کوین   همانطور که میدانید دامیننس بیت کوین به معنای سلطه و یا سهم بازار متعلق به بیت کوین هست . در حال حاضر با توجه به روندی که بازار در خود گرفته است و اکثرا رمز ارزها در رنج های قیمتی هستند ، تحلیلگران به دامیننس بیت کوین توجه ویژه […]

تحلیل تکینکال دامیننس بیت کوین

 

همانطور که میدانید دامیننس بیت کوین به معنای سلطه و یا سهم بازار متعلق به بیت کوین هست .

در حال حاضر با توجه به روندی که بازار در خود گرفته است و اکثرا رمز ارزها در رنج های قیمتی هستند ، تحلیلگران به دامیننس بیت کوین توجه ویژه ای دارند .

در ادامه میخواهیم تحلیل تکینکال BTC .D را باهم بررسی کنیم  :

تحلیل تکنیکال دامیننس بیت کوین

تحلیل تکنیکال دامیننس بیت کوین :

طبق تصویر بالا، مشاهده میکنیم که دامیننس بیت کوین در حال حاضر در یک محدوده که اکثرا برای آن نوسانی بوده است و حالت های دوجی را در برمیگیرد قرار دارد .

بر اساس الگوی مثلثی که در حال حاضر در آن حرکت میکند ، دو سن=ناریو محتمل مییاشد ، لازم به ذکر است اگر دامیننس بیت کوین از عدد ۴۸ فراتر رود و بتواند موقعیت خود را در بالای محدوده مشخص شده تثبیت نماید ، میتوان گفت که بازار رویکرد خود را به سمت بیت کوین تغییر میدهد و میتواند از هیجان آلت کوین ها بکاهد .

اگر سناریو A اتفاق بیفتد و از محدوده ۴۵ پایین تر رود وضعیت برای کلیت بازار جالب نیست و باید منتظر حمایت داینامیک دامیننس بیت کوین باشبم اما سناریو B میتواند امید بخشی بهتری را به بازار دهد ، که نیازمند زمانی حدودا ۱۴ روزه هست .

در اندیکاتور RSI که زیر محدوده ۵۰ قرار گرفته است ، میتوان استناد به این کرد که هیجان در دو سمت بازار فروکش کرده است و شاید بتواند خبری در راستای بیت کوین به تصمیم گیری کمک نماید .

اگر نگاهی از ایچیموکو به این بازار داشته باشیم ، حرکت شاخص های اندیکاتور به سمت بالا و کراس تنکانسن و کیجونسن میتواند تمایل سناریو B را تقویت کند .

✅  اگر این شاخص نزولی باشد به معنای شرایط بهتر آلت کوین‌ها نسبت به بیت کوین و بالعکس اگر صعودی باشد، حاکی از شرایط بهتر بیت کوین نسبت به آلت کوین‌ها می‌باشد.

 

تحلیل های تکنیکال صرفا تحلیل و پیش بینی معامله گران میباشد و به هیچ عنوان مبنای قاطعیت برای سیگنال خرید یا فروش خود قرار ندهید زیرا اخبار تاثیر گذار (ریسک سیستماتیک) در کلیه بازارهای مالی برای تغییر روند نمودار ثابت شده است پس قبل از معامله کردن همه جوانب رو بسنجید
تیم سهم آموز از ریسک سیگنال های معاملاتی برای کلیه تحلیل ها سلب مسئولیت می نماید

 

تحلیل های تکینکال بازار رمز ارز ها را مشاهده کنید