وسعت ارزهای دیجیتال تا به کجا پیشرفت کرده است

تحلیل جیم کرامر از اتریوم

جیم کرامر هنوز هم ‘بسیاری’ از اتر را که برای اولین بار برای یک حراج NFT خریداری کرد ، در اختیار دارد میزبان CNBC ممکن است به جای معامله در یک حراجی NFT مجله TIME در اوایل سال جاری ، با نگه داشتن Ether معامله بهتری داشته باشد. جیم کرامر ، میزبان CNBC ، در […]

جیم کرامر هنوز هم ‘بسیاری’ از اتر را که برای اولین بار برای یک حراج NFT خریداری کرد ، در اختیار دارد
میزبان CNBC ممکن است به جای معامله در یک حراجی NFT مجله TIME در اوایل سال جاری ، با نگه داشتن Ether معامله بهتری داشته باشد.
جیم کرامر ، میزبان CNBC ، در آخرین نشانه ای که فیلتر رمزنگاری همچنان به جریان اصلی جریان دارد ، هفته را صرف بحث در مورد مقدار زیادی اتر (ETH) که در دست دارد ، کرده است.

در تاریخ ۴ مه در برنامه Squawk Box CNBC ، کرامر گفت که او “مقدار زیادی اتر” دارد ، و توضیح داد که اولین بار آن را خریداری کرد وقتی که می خواست “از ژورنال TIME برخی توکن های غیر قابل استفاده را بخرد. بنابراین آنها باعث شدند شما ابتدا اتر بخرید. من آن را دریافت نکردم بنابراین فقط اتر را نگه داشتم. ”
منظور کرامر از حراج اخیر مجله TIME از مجلات به صورت توکن غیر قابل استفاده بود که در نهایت هر جلد بین ۱۰۰۰۰۰ تا ۲۵۰،۰۰۰ دلار فروخته شد.
مصاحبه گر او گفت ، با توجه به تجمع فعلی اتر برای تجارت بالاتر از ۳،۳۰۰ دلار – با این وجود نگه داشتن اتر ، اکنون “معامله بهتری به نظر می رسد” – ۱۳۰٪ بیشتر در این هفته. کرامر در پاسخ نیمه شوخی گفت:

“من با اتر خانه می خرم.”

نکته کرامر در مورد پرداخت هزینه املاک و مستغلات با سود رمزنگاری شده خود چیزی بیش از یک اظهارنظر خارج از بند است. این میزبان تلویزیونی ماه گذشته گفت که وی اخیراً با استفاده از درآمد حاصل از سرمایه گذاری های خود در بیت کوین (BTC) وام مسکن را پرداخت کرده است.
اوایل این هفته در مصاحبه دیگری با بیان جزئیات بیشتر در مورد استفاده از بیت کوین برای پیش پرداخت ملک خود ، کرامر خود را نه به عنوان یک HODLer خالص و نه به عنوان شخصی که بی خیال آن را فروخت معرفی کرد:

لازم نیست در آن بمانید. آنچه اتفاق می افتد این است که شما بیت کوین می خرید ، بالا می رود و سپس همه چیز را از دست می دهید. و آنچه من می گویم این است که شما بیت کوین خریداری می کنید ، آنچه را که می توانید خارج می کنید ، بنابراین می توانید از لحاظ تاریخی چیزی با ارزش عالی خریداری کنید و سپس می توانید اجازه دهید آن پروسه طی شود.بلیط قرعه کشی نیست. بسیاری از افراد برای سوار شدن همراه بودند و من فکر می کنم آنها باید مقداری بفروشند و سپس کار دیگری با آن انجام دهند و می توانند برخی را ادامه دهند.

کرامر در آنچه او به عنوان رویکردی برای رمزنگاری ارائه می دهد و برخلاف برخی از ارتدوکسی های تجاری “همه یا هیچ” است ، افزود: “من از زندگی در بیت کوین لذت نمی برم ، اما از خرید این مکان ، ذخیره کردن لذت زیادی کسب کردم حوض ، ماهیگیری ، لذت بردن از خانواده ام با هم. “