Ethereum و Tron از پرکاربردترین ها

ترجیح مشتریان eToro به کاردانو

کاردانو طی چند هفته آینده به روز رسانی سخت افزار Alonzo را منتشر می کند.
ترجیح مشتریان eToro به کاردانو

سرمایه گذاران علیرغم اصلاح بازار سه ماهه اول ، علائم اطمینان نسبت به ارزهای رمزپایه کوچکتر را نشان می دهند. eToro ، بزرگترین پلتفرم رمزنگاری در سطح جهان ، داده های جدید مربوط به حوزه رمزنگاری را در سه ماهه دوم سال منعکس می کند. در کمال تعجب بسیاری ، کاردانو در معاملات انجام شده بر روی پلتفرم eToro عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین دارد.

افزایش معاملات در مقایسه با سه ماهه اول ۵۱ درصد است که بسیار کمتر بوده است. بیت کوین اولین “Bull Run” را در ماه های اول سال در eToro هدایت کرد و اکنون ۴۲ درصد تقاضا برای ارز رمزنگاری شده است.

خوب! https://t.co/19LzNeuoeI

– جان مک فرسون (John_CF) 6 ژوئیه ۲۰۲۱

سیمون پیترز ، تحلیلگر بازار در eToro ، تصریح می کند که رشد توکن کاردانو به ترتیب موج های زیادی در هر دو سه ماهه ایجاد کرده است. پیترز گفت که این توکن مسیر قیمتی گسترده تری را در سفر خود برای هاردفورک Alonzo بعدی نشان داد. این پروژه به روزرسانی جدیدی برای سکه خصوصاً در قراردادهای هوشمند فراهم می کند.

مرتبط: اولین قرارداد هوشمند بر روی Alonzo کاردانو

این بروزرسانی بسیار مهم خواهد بود زیرا به توسعه دهندگان امکان می دهد پروژه های جدید شبکه ای ایجاد کنند. به این ترتیب ، توکن به یک موقعیت واقعی در حوزه بلاکچین قابل مقایسه با پروژه هایی مانند Ethereum دست پیدا می کند.

ارزش ADA در سه ماهه دوم ۱۵ درصد افزایش یافت که نشان دهنده خوش بینی سرمایه گذاران نسبت به پروژه است. به تعبیری دیگر ، این همچنین پتانسیل بالقوه رمز را برای به چالش کشیدن ETH در طولانی مدت نشان می دهد.

آیا کاردانو برای به چالش کشیدن ETH بیشتر قیام می کند؟

اتریوم افزایش ارزش ۲۲۰ درصدی را در سال نشان می دهد. همانطور که ۷۹ درصد سرمایه گذاران از آن برای تأمین معاملات خود استفاده می کنند. این اتفاق قبل از hardfork برنامه ریزی شده برای پایان ماه ژوئیه رخ می دهد که در آن نسخه Ethereum 2.0 به روز خواهد شد. نرخ پرداخت گاز نیز با پروژه EIP-1559 در نسخه جدید ETH به روز می شود.

در حالی که ETH در ماه آگوست برای سرمایه گذاری های جدید آماده می شود ، کاردانو نیز سعی می کند با اشتیاق بیشتری وارد بازار شود. سایمون پیترز اضافه می کند که ارزهای رمزنگاری شده سال بسیار مهیجی را احاطه کرده اند که توسط یک اکوسیستم با پتانسیل سرمایه گذاری بالاتر احاطه شده است.

سرمایه گذاران نه تنها به رمزنگاری مانند Ethereum بلکه به فناوری جدید ADA روی می آورند.

سرمایه گذاران جستجو برای بیت کوین جدید را افزایش می دهند

اگرچه تمرکز روی ارزهای رمزپایه بالاتر از حد مانند بیت کوین است ، رمزنگاری کوچک نیز در حال حرکت است. از جمله موارد برگزیده ترون ، اتریوم کلاسیک و کاردانو هستند که از ابتدای سال تاکنون ۱۶۳ درصد از کاربران جهانی پذیرش خود را افزایش داده اند.

پیترز توضیح می دهد این تصویب های جدید به این دلیل اتفاق می افتد که سرمایه گذاران نمی خواهند روی کسری از رمزارز تمرکز کنند. معامله گر ارزهای رمزنگاری شده می خواهد تمام تضمین های موجود را داشته باشد که سود هنگام افزایش توکن قابل توجه خواهد بود.

طبق گزارش CoinMarketCap ، کاردانو با قیمت ۱٫۴۴ دلار در مدت ۲۴ ساعت ۳٫۳۶ درصد افزایش دارد. با eToro ، سرمایه گذار می تواند با اعتماد و نگه داشتن توکن در کیف پول خود در بلند مدت سود کسب کند. به این ترتیب ، تقاضای ADA به طور تصاعدی افزایش می یابد ، اگرچه بیت کوین ، Ethereum و Tether هنوز هم پیشرو هستند.

کاردانو سومین دارایی شرکت اسکیل