کمتر از 1٪ از حواله های مرزی با بیت کوین

تردید شرکت های حواله در حمایت از بیت کوین

شرکت های حواله ای که در السالوادور فعالیت می کنند ، علی رغم قانون جدید این کشور که دارایی رمزنگاری را به عنوان خزانه قانونی مجاز می داند ، تمایلی به حمایت از بیت کوین ندارند.

علی رغم اینکه  اخیرا السالوادور ، بیت کوین را قانونی و مجاز دانسته است ، طبق گزارشات ، شرکت های حواله محلی در اتخاذ بیتکوین مردد هستند.

کنت سوچوسکی ، تحلیلگر مستقل fintech در گفتگو با رویترز ، اظهار داشت که شرکتهای تمایلی به پشتیبانی از بیت کوین و سایر دارایی های رمزنگاری ندارند ، تا زمانی که بخاطر تقاضای مشتری وادار به انجام این کار شوند ، و این احتمالاً بن بست صنعت پرداخت محلی است.

وی گفت: “برای اتحادیه های غربی و برخی دیگر از ارائه دهندگان حواله ، به خاطر داشته باشید که بیشتر حجم صنعت حواله از بازارهای توسعه یافته به بازارهای نوظهور در درجه اول به افراد – خانواده ها و دوستان – که به صورت نقدی عمل می کنند ، می رود.”

سوچوسکی تخمین می زند که کمتر از ۱٪ از حواله های مرزی جهانی با استفاده از دارایی های رمزنگاری انجام می شود ، افزود:

“تا آنجا که بیت کوین به تصویب و مقبولیت گسترده نرسد ، ارائه دهندگان حواله همچنان برای سالهای آینده مهم خواهند بود.”

شرکت پرداخت جهانی ، MoneyGram International ، همچنین بر چالش پیمایش زیرساخت های توسعه نیافته برای ایجاد رمپ بین دارایی های رمزنگاری شده و ارزهای محلی در کشورهای در حال ظهور تأکید کرد.

نماینده MoneyGram به رویترز گفت: “ما پلی برای اتصال بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به پول دولتی محلی ایجاد کرده ایم.”

“با افزایش برجسته بودن ارزهای رمزپایه و دیجیتال ، مانع اصلی رشد بیشتر رمپ های خاموش و روشن پول دولتی محلی است.”

ماه گذشته ، MoneyGram با Coinme مشارکت کرد تا کاربران را قادر به خرید و فروش دارایی های رمزنگاری با استفاده از USD در ۱۲۰۰۰ مکان خرده فروشی در سراسر ایالات متحده کند.

مرتبط: تصویب بیت کوین السالوادور ممکن است مذاکرات صندوق بین المللی پول را به خطر بیندازد: JPMorgan

سوچوسکی همچنین بر بار انطباق حمایت از دارایی های رمزنگاری شده برای شرکت های پرداخت تأکید کرد و خاطرنشان کرد که هزینه های انطباق سالانه اتحادیه های غربی تقریباً دو برابر شده است از حدود ۱۰۰ میلیون دلار به ۲۰۰ میلیون دلار طی دهه گذشته.

بیت کوین تا روز جمعه به ۴۵هزار دلار خواهد رسید!