لایحه ذاتاً ضد آمریکایی !!!!

تصویب لایحه مجلس با مالیات کریپتو در آمریکا

لایحه زیرساخت اولین بار توسط دولت بایدن با هدف بهبود شبکه حمل و نقل ملی و پوشش اینترنتی ارائه شد.

تصویب لایحه مجلس با مالیات کریپتو در آمریکا

مجلس نمایندگان ایالات متحده لایحه زیرساختی ۱٫۲ تریلیون دلاری دو حزبی را تصویب کرد که در صورت امضای رئیس جمهور جو بایدن، مقررات جدیدی را در رابطه با گزارش مالیات رمزنگاری برای همه شهروندان اعمال می کند.

لایحه زیرساخت اولین بار توسط دولت بایدن با هدف بهبود شبکه حمل و نقل ملی و پوشش اینترنتی ارائه شد. با این حال، این لایحه الزامات گزارش‌دهی سخت‌گیرانه‌ای را برای جامعه کریپتو الزامی می‌کند، و همه تراکنش‌های دارایی دیجیتال به ارزش بیش از ۱۰۰۰۰ دلار را ملزم می‌کند به IRS گزارش شود.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، این لایحه برای اولین بار در ۱۰ اوت با ۶۹ رای موافق در برابر ۳۰ رای به تصویب سنا رسید که با پیشنهادی برای اصلاح اصلاحیه توسط گروهی متشکل از شش سناتور – پت تومی، سینتیا لومیس، راب پورتمن، و مارک وارنر ، کیرستن سینما و ران وایدن مواجه شد. به گفته تومی:

“این قانون یک دستور گزارش مالیاتی به ارزهای دیجیتال ناقص و در برخی موارد غیرقابل اجرا  تحمیل می کند که نوآوری های فناوری آینده را تهدید می کند.”

علیرغم عدم شفافیت کلمه به کلمه این لایحه، لایحه زیرساخت قصد دارد با توسعه دهندگان نرم افزار، اعتبارسنجی تراکنش ها و اپراتورهای گره های جامعه رمزنگاری مشابه با کارگزاران موسسات سنتی رفتار کند.

مجلس نمایندگان این لایحه بحث برانگیز زیرساخت را پس از کسب ۲۲۸ رای در مقابل ۲۰۶ رای به رئیس جمهور بایدن تصویب کرد. علاوه بر این، جامعه کریپتو نسبت به توصیف مبهم کلمه «کارگزار» ابراز نگرانی کرد که در نتیجه ممکن است الزامات گزارش مالیاتی غیرواقعی را برای جوامع فرعی مانند ماینرها تحمیل کند.

این لایحه خلاف قانون اساسی و ذاتاً ضد آمریکایی است

شهروندان خصوصی از حق حریم خصوصی مالی و آزادی مالی برخوردارند

دیدن این https://t.co/O9FkVC2CF4 کاملا شرم آور است

— Meltem Demir◎rs (@Melt_Dem) 4 نوامبر ۲۰۲۱

به عنوان یک پیامد، ناتوانی در افشای درآمدهای مربوط به رمزنگاری به عنوان یک تخلف مالیاتی و جرم تلقی می شود.

کارشناسان حقوقی اصلاحاتی را در لایحه زیرساخت توصیه کردند که عدم گزارش تراکنش‌های دارایی دیجیتال را یک جرم کیفری می‌داند.

آبراهام ساترلند، مدرس دانشگاه ویرجینیا، نگرانی‌های خود را در مورد تصمیم دولت ایالات متحده برای اطلاق اصطلاحات زیرمجموعه‌های کریپتو به عنوان کارگزار عنوان کرد:

“این برای همه کاربران دارایی های دیجیتال بد است، اما به ویژه برای امور مالی غیرمتمرکز بد است. این قانون به طور کامل DeFi را ممنوع نمی کند. در عوض، الزامات گزارشی را تحمیل می کند که با توجه به نحوه کار DeFi، رعایت آن را غیرممکن می کند.”