ارز دیجیتال محبوب سرمایه گذاران جوان!

تمایل ۶۰ درصدی خرید کالا با رمزارز ها

BitPay بیش از 8000 شرکت کننده را در مورد ارزهای رمزنگاری شده مورد بررسی قرار داد و نتایج چشمگیر است.به گفته محققان خاورمیانه ، ارزهای دیجیتال اغلب توسط جوانان استفاده می شود.

تمایل ۶۰ درصدی خرید کالا با رمزارز ها

یک نظرسنجی نشان می دهد که بیش از ۶۰ درصد مردم می خواهند از ارزهای دیجیتال به عنوان پرداخت استفاده کنند. این نظرسنجی محبوبیت پذیرش بازار رمزنگاری در ایالات متحده را ثابت می کند.

BitPay و وب سایت بازار مالی PYMNTS حدود ۸۰۰۰ نفر را در ایالات متحده مورد بررسی قرار دادند تا با دیدگاه های خود در مورد ارزهای رمزنگاری شده آشنا شوند.

نتایج نظرسنجی در مورد ارزهای دیجیتال

تمایل 60 درصدی خرید کالا با رمزارز ها

پس از بررسی همه شرکت کنندگان ، BitPay و PYMNTS دریافتند که ۶۰ درصد مردم می خواهند از رمزنگاری استفاده کنند. تحقیقات نشان می دهد افرادی که از ارزهای دیجیتال استفاده می کنند ، هر روز محصولات خریداری می کنند و هزینه خدمات خود را با رمزنگاری پرداخت می کنند.

این تحقیقات نشان داد که ۷۵ درصد از طرفداران رمزنگاری از رمزها برای معاملات استفاده می کنند و نه به عنوان منبع سرمایه گذاری. جاذبه برای ارزهای دیجیتال عمدتا توسط بیت کوین ، اتر ، دوج کوین و شیبا اینو ایجاد می شود که چند ماه پیش روند رو به رشدی داشت.

در مطالعه ای از سال ۲۰۲۰ ، تنها ۳۲ درصد از پاسخ دهندگان از ترس از دست دادن پول خود در برابر تورم ، ارزهای دیجیتال خریداری کردند.

طبق نظرسنجی ها ، تا دسامبر ۲۰۲۰ ، این تعداد علاقه مند به رمزنگاری ۵۳ درصد بوده است. حتی ۵۹ درصد از کاربران آن زمان می خواستند برای خرید کالا روی رمزنگاری سرمایه گذاری کنند.

این مطالعه توضیح می دهد که کاربران به رمزنگاری علاقه مند هستند زیرا به آنها امنیت و حریم خصوصی در معاملات می دهد. مردم احساس می کنند که کیف پول های رمزنگاری شده عملکردی مشابه TOC ها برای خریدهای آنلاین دارند. اما این تحقیقات همچنین نشان می دهد که ۳۰ درصد از پاسخ دهندگان احساس می کنند ارزهای دیجیتالی باعث ضرر آنها می شود.

با این حال ، افرادی که از استفاده از رمزنگاری خودداری می کنند ، باید دیدگاه خود را با مطالعه بازار رمزنگاری تغییر دهند. براساس ارقام ، بیش از ۷۰ درصد از کاربران از ارزهای رمزنگاری شده استفاده نمی کنند زیرا نمی دانند چگونه کار می کنند.

بر اساس این نظرسنجی ، افرادی که ارزهای رمزنگاری شده ندارند مشتاق استفاده از آنها در سال ۲۰۲۲ هستند. سایر تحقیقات میدانی که توسط MasterCard پشتیبانی می شود نشان داد که استفاده از رمزنگاری در سال جاری ۴۰ درصد افزایش یافته است.

نسل جدید از ارزهای رمزنگاری شده با اولویت استفاده می کند

نسل جدید اکثریت سرمایه گذاران هستند که با استفاده از ارزهای رمزنگاری شده در آفریقا و خاورمیانه از مزایایی برخوردار می شوند. بیش از ۶۰ درصد از شهروندان جوان در این مناطق موافق هستند که استفاده از ارزهای رمزنگاری شده در اولویت است.

حتی ۷۰ درصد از جوانان علاقه مند به مطالعه ارزهای دیجیتالی هستند تا از مزایای کامل آنها استفاده کنند. بر اساس تحقیقات انجام شده ، بیت کوین پرکاربردترین توکن در سطح جهان است و قیمت آن امروز از ۴۴۰۰۰ دلار فراتر می رود. بیت کوین کش و اتریوم از جمله آلت کوین هایی هستند که بیشتر توسط سرمایه گذاران آماتور استفاده می شوند.