بایدن بیت کوبن را میپذیرد ؟

تنظیم مقررات کاخ سفید برای رمز ارزها

گزارشات ارائه شده توسط بایدن ، چارچوب تنظیم مقررات رمزنگاری در حال انجام است. گاسپارینو می گوید دولت بایدن در مراحل اولیه بحث در مورد مقررات مربوطه است. رئیس SEC ،” گری جنسلر” منتظر هدایت خزانه داری ایالات متحده است. حداقل یک بیت کوین ETF احتمالاً تأیید خواهد شد. از منابع مورد تاییدی از سمت […]

گزارشات ارائه شده توسط بایدن ، چارچوب تنظیم مقررات رمزنگاری در حال انجام است.

گاسپارینو می گوید دولت بایدن در مراحل اولیه بحث در مورد مقررات مربوطه است. رئیس SEC ،” گری جنسلر” منتظر هدایت خزانه داری ایالات متحده است. حداقل یک بیت کوین ETF احتمالاً تأیید خواهد شد.

از منابع مورد تاییدی از سمت دولت بایدن مشخص شده است که یک چارچوب نظارتی رمزنگاری جدید در حال توسعه است.

چارلی گاسپارینو ، FOX Business ، در بخشی از بخش ETF های بیت کوین صحبت کرد و گفت که بنابه اخبار موثقی دولت بایدن در حال توسعه رویکردهای نظارتی رمزنگاری است. به گفته وی ، رئیس جدید منصوب شده SEC ، گری گنسلر منتظر است تا وزارت خزانه داری را برای اجرای مقررات اجرا کند. دولت در “مراحل اولیه توسعه رویکرد نظارتی به بازار رمزنگاری” است. موضوعات مورد بحث در درجه اول شامل زیرساخت ها و مالیات است. وی همچنین خاطرنشان کرد که گنسلر به دنبال تهیه دستورالعمل های خاص به دنبال حفاظت از خزانه داری است.

“دولت بایدن در واکنش به ارز رمزنگاری شده و اساساً استفاده گسترده تر از آن واکنش نشان خواهد داد .و این بیشتر در مورد مفهوم سرکوب دولت بایدن است.”

با این حال ، گاسپارینو اعتقاد ندارد که ایالات متحده یک “بمب هسته ای” پرتاب خواهد کرد و ارزهای رمزپایه را ممنوع می کند. وی اظهار داشت که بسیاری از سرمایه گذاران آمریکایی در بازار جا افتاده اند تا گزینه احتمالی باشد.

موقعیت رمزنگاری ایالات متحده در اوایل امسال گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه دولت بایدن از وضعیت بازار رمزنگاری نگران است. این نگرانی ها شامل افزایش حضور یوان دیجیتال چین و همچنین حمایت از سرمایه گذاران بود. دولت تاکنون فقط توضیحات محدودی در این مورد ارائه داده است. از طرف دیگر ، جنسلر به دلیل دانش و پشتیبانی از ارزهای رمزپایه بسیار مشهور است. رئیس SEC دوره های مرتبطی را در MIT تدریس کرده و توانایی تحول را تأیید می کند. به همین دلیل سرمایه گذاران دلیل خوش بینی در مورد تنظیم مقررات دارند ، اگرچه احتمالاً ابتدا تعامل زیادی صورت می گیرد.