RAINBOW

توکن رینبو (RAINBOW) چیست؟

تیم توسعه دهنده رینبو یک گروه انگلیسی است که در همان کشور مشغول هستند. این تیم مهمترین ویژگی‌های توکن خودر را ایجاد یک رمز ارز کاملا غیر متمرکز با دارا بودن ویژگی‌هایی چون هزینه‌های بسیار پایین، یوزرفرندلی بودن و البته انعطاف پذیری معرفی می‌کند.

توکن رینبو (RAINBOW) چیست؟

توکن Rainbow با نماد RAINBOW مدت کوتاهی است که وارد بازار ارزهای دیجیتال شده و در همین مدت کوتاه روند رو به رشد جذابی را تجربه کرده است.

ویژگی‌های معرفی شده رینبو در سایت رسمی این توکن که در قالب ۷ پروتوکل توکنومیک تشریح شده، به شرح زیر است:

ویژگی ابر تورمی:

این توکن را تیم توسعه دهنده‌اش به عنوان یک توکن ابر تورمی معرفی کرده‌اند. تیم توسعه رینبو با سه روش متفاوت برای سوزاندن توکن‌ها تلاش می‌کند که ارزش این توکن را بالا نگه داشته و عرضه آن را کنترل کند.

باز خرید توکن‌ها:

هر زمان که فشار فروش برای توکن رینبو زیاد باشد، قرادادهای از پیش تعیین شده‌ای وجود دارد که با خرید اتوماتیک توکن‌ها، باعث کاهش فشار فروش و در نتیجه افزایش قیمت این توکن می‌شوند.

سود خودکار:

هر کاربر با هربار معامله به طور خودکار میزان سودی به صورت اتفاقی دریافت می‌کند. این سود مستقیما به کیف پول او واریز خواهد شد.

امور خیریه:

سرمایه گذاری بر روی توکن رینبو، نوعی سرمایه گذاری بر روی اقتصاد جهانی است. بخشی از هر معامله ما را به سوی دنیایی بهتر و زمینی سبزتر هدایت می‌کند.

رشد خودکار نقدینگی:

با انجام هر معامله، نقدینگی مورد نیاز و زیربنایی این توکن به طور خودکار افزایش می‌یابد. این بدان معنی است که توکن پیش روی ما قدرت بالاتر و نوسان کمتری دارد.

توسعه بازاریابی:

بخش بسیار کوچکی از هر معامله برای توسعه بازاریابی این توکن و تامین هزینه‌های مختلف تجاری رینبو هزینه می‌شود. این هزینه باعث نگه داشتن نام و اعتبار رینبو می‌شود.

شانس:

در پروتکل‌های رینبو، سیستمی به اسم Lucky Dip وجود دارد. در این سیستم، به افرادی به طور کاملا تصادفی مقداری توکن به صورت هدیه تعلق می‌گیرد.

نگاهی به بخش خیریه توکن رینبو

همانطور که در بالا گفته شد، بخشی از فعالیت این توکن به امور خیریه اختصاص داده شده است. وبسایت رسمی رینبو در این مورد می‌گوید که توکن ما چیزی فراتر از یک فرصت مالی شخصی است. هدف اصلی ما نه تنها کمک به افراد نیازمند در جهان است، بلکه به دنبال این هستیم که ثروت را در جایی که بیشترین اهمیت دارد، هزینه کنیم.

به طور مثال این توکن طی همین مدت کم از شروع فعالیت (۱۵ روز) حدود ۱۲۰ هزار دلار به خیریه‌هایی که توسط اعضای انجمن معرفی شده‌اند، کمک کرده است.

خیریه اعتماد:

رینبو تراست یک سازمان پیشرو در امور خیریه است که از خانواده‌هایی که فرزندی با بیماری لاعلاج یا فوت قریب الوقوع دارد، حمایت می‌کند.

خیریه آب:

این خیریه نیز یک سازمان غیر انتفاعی است که آب آشامیدنی سالم را برای مردم کشورهای در حال توسعه به ارمغان می‌آورد.

خیریه حمایت از کودکان:

آخرین خیریه این مجموعه، در بخش حمایت از کودکان است. این مجموعه سعی می‌کند در یادگیری، رشد و تبدیل شدن کودکان به آنچه که می‌خواهند، بدون توجه به جایی که در آن بزرگ می‌شوند، فعالیت کند!

تیم توسعه دهنده رینبو یک گروه انگلیسی است که در همان کشور مشغول هستند. این تیم مهمترین ویژگی‌های توکن خودر را ایجاد یک رمز ارز کاملا غیر متمرکز با دارا بودن ویژگی‌هایی چون هزینه‌های بسیار پایین، یوزرفرندلی بودن و البته انعطاف پذیری معرفی می‌کند. میزبان این توکن بازهم سیستم جالب و پرطرفدار BSC یا بایننس اسمارت چین است.

قیمت و شرایط رینبو توکن

تعداد توکن‌های در گردش رینبو برابر ۸۶۰٫۴ تریلیون بوده و تعداد کل واحد های آن ۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ است. این توکن از زمان عرضه، تاکنون بیش از چند صد درصد سود داشته است.