ترکیه و بازار ارز دیجیتال

توکن های دیجیتالی با پشتوانه طلا برای ورود به بازار ترکیه

این مشارکت سرمایه گذاران را قادر می سازد تا گرم طلای معتبر را به عنوان نشانه های ERC-20 خریداری کنند.

عمده فروشان طلا به لطف رمزگذاری مبتنی بر بلاکچین در حال یافتن راه های جدید برای گسترش تجارت خود به خرده فروشی هستند. شرکت بین المللی تجارت شمش AgaBullion و شرکت fintech Aurus Technologies مستقر در انگلستان مشارکت همکاری در زمینه ارائه توکن های دارای طلا در بازار ترکیه را امضا کردند.

این مشارکت باعث خواهد شد که سرمایه گذاران از طریق AurusGOLD گرم طلای معتبر LBMA را داشته باشند. AurusGOLD (AWG) به عنوان یک رمز ERC-20 با پشتوانه طلا ، توسط فروشندگان فلزات گرانبها با استفاده از محلول مبتنی بر بلاکچین Aurus ضرب و توزیع می شود.

گوخان ییلماز ، رئیس AgaBullion ، طلا قدیمی ترین سیستم مالی غیرمتمرکز در جهان است ، “این به یک اکوسیستم شناخته شده و تاسیس شده جهانی تبدیل شده است.” وی افزود که از آنجا که کمبود دارایی های اساسی و نوسانات زیاد ، سایر ارزهای رمزپایه را غیرقابل اعتماد می کند ، یک رمز حمایت فیزیکی منطقی است.

Sarp Tarhanaci مدیر عامل AgaBulllion اظهار داشت: “ما یک پتانسیل عظیم برای فلزات گرانبها دیجیتال را می بینیم.” “با مشارکت با Aurus ، اکنون می توانیم از پلت فرم بلاکچین آنها برای تسهیل مالکیت طلای جزئی در ترکیه استفاده کنیم.”

AgaBullion به Cointelegraph گفت ، تاریخ ترکیه در سرمایه گذاری طلای فیزیکی ، همراه با نرخ بالای استفاده از رمزنگاری به عنوان یک روش جایگزین برای محافظت از ثروت ، این کشور را به یک بازار جذاب برای طلای دیجیتال تبدیل کرده است.

صحبت از فرصت های موجود در بازار ، AgaBullion توضیح داد که قفل شدن مربوط به COVID-19 در ترکیه دسترسی شهروندان به طلای فیزیکی را غیرممکن کرده است:

“مردم در ترکیه بدنبال چیزی قابل اعتماد و پایدار هستند. به دلیل ساختار متمرکز ، خرید طلا از سیستم عامل های آنلاین ارائه شده توسط بانک ها برای مصرف کنندگان کارآمد نیست. برای AgaBullion ، منطقی ترین مرحله بعدی یک محصول دیجیتالی است. “

ترکیه به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای طلا در سطح جهان شناخته می شود ، جایی که این فلز گرانبها به عنوان نوعی ثروت شناخته می شود. مارک گسترکامپ ، مدیر توسعه تجارت اوروس گفت:

“AgaBullion یک عضو مورد تایید بورسا استانبول است که زیرساخت ها ، دانش بازار و شبکه مشتریان را برای توسعه بیشتر کاربرد طلای دیجیتال و سایر فلزات گرانبها در ترکیه ارائه می دهد.”

Aurus به Cointelegraph گفت که هدف نهایی برای AWG این است که آن را به عنوان وسیله پرداخت قرار دهد. این تیم نمی خواهد با پول های دولتی رقابت کند ، اما آنها قصد دارند یک گزینه قابل اعتماد و پایدار ارائه دهند.

این شرکت گفت ، فناوری Blockchain امکان ایجاد یک سیستم فراگیر و کارآمد را فراهم می کند. “این باعث می شود که فلزات گرانبها برای مردم عادی و نه فقط سرمایه گذاران پیشرفته ممتازی که در حال حاضر بر بازار تسلط دارند ، قابل دسترسی باشد.”

ساز مخالف دولت ترکیه با بیت کوین، رهبر مخالفان اما حمایت میکند.