از سر گیری استخراج کنندگان

ثبت بیت کوین در بالاترین سختی استخراج شبکه

داده های BTC.com تخمین می زند که شبکه با دستیابی به ATH دیگری در 12 روز آینده - با مشکل شبکه 26.70 تریلیون - به رشد قوی تر خود ادامه خواهد داد.

ثبت بیت کوین در بالاترین سختی استخراج شبکه

شبکه بیت کوین (BTC) سختی استخراج جدید و بی سابقه ۲۶۶۴۳ تریلیون را با میانگین نرخ هش ۱۹۰٫۷۱ اگزهاش در ثانیه (EH/s) ثبت کرده است – که نشان دهنده حمایت قوی جامعه با وجود بازار نزولی در حال انجام است.

دشواری شبکه بیت کوین توسط قدرت محاسباتی کلی تعیین می شود که به دشواری در تأیید تراکنش ها و استخراج بیت کوین مرتبط است. همانطور که در داده‌های blockchain.com نشان می‌دهد، مشکل شبکه بین ماه مه و ژوئیه ۲۰۲۱ به دلایل مختلف از جمله ممنوعیت کل استخراج رمزارز از چین کاهش یافت.

بیت کوین در بحبوحه نوسانات قیمت، دشواری شبکه ای را ثبت می کند

مشکل شبکه BTC منبع: Blockchain.com

با این حال، از آنجایی که استخراج کنندگان آواره از کشورهای دیگر فعالیت خود را از سر گرفتند، مشکل شبکه از اوت ۲۰۲۱ بهبود چشمگیری را شاهد بود. در نتیجه، در ۲۲ ژانویه، شبکه BTC 26.643 تریلیون ATH ثبت کرد.

داده های BTC.com تخمین می زند که شبکه با دستیابی به ATH دیگری در ۱۲ روز آینده – با مشکل شبکه ۲۶٫۷۰ تریلیون – به رشد قوی تر خود ادامه خواهد داد.

بیت کوین در بحبوحه نوسانات قیمت، دشواری شبکه ای را ثبت می کند

برآورد دشواری شبکه BTC در ۱۲ روز آینده. منبع: BTC.com

در چهار روز گذشته، F2Pool با استخراج ۸۸ بلاک BTC، بیشترین سهم را در هش ریت داشته است و پس از آن Poolin با ۷۶ بلاک قرار دارد. از دیروز، میانگین کارمزد هر تراکنش تقریباً ۱٫۵۸ دلار است، ارزشی که از نظر تاریخی در آوریل ۲۰۲۱ به ۶۲٫۷۸ دلار رسیده است.

مرتبط: بیت کوین می تواند در سال ۲۰۲۲ در بحبوحه انقباضات فدرال رزرو از سهام بهتر عمل کند – تحلیلگر بلومبرگ

علی‌رغم فشار فدرال برای سیاست‌های پولی سخت‌تر در مورد ارزهای دیجیتال، مایک مک‌گلون، استراتژیست کالای بلومبرگ، پیشنهاد می‌کند که بیت‌کوین شانسی برای برتری دارد زیرا سرمایه‌گذاران ارزش آن را به عنوان یک دارایی ذخیره دیجیتال تشخیص می‌دهند.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد، مک گلون معتقد است که بیت کوین در موقعیتی منحصر به فرد برای عملکرد بهتر در محیطی است که کاهش محرک معمولاً برای دارایی های ریسک منفی در نظر گرفته می شود:

کریپتوها در میان مخاطرات و حدس و گمان ها در صدر قرار دارند. اگر دارایی های ریسک کاهش یابد، به مبارزه با تورم فدرال رزرو کمک می کند. بیت کوین با تبدیل شدن به یک دارایی ذخیره جهانی، ممکن است ذینفع اصلی در این سناریو باشد.