ارائه ویژگی هایی مانند DeFi ، NFTs و DAO

جذابیت پلتفرم Next Earth برای مشاغل

Next Earth یک راه حل چند جانبه برای مشاغل ارائه دهنده ویژگی هایی مانند DeFi ، NFTs و DAO ارائه می دهد تا به آنها در مدیریت عملیاتی خود کمک کند.

جذابیت پلتفرم Next Earth برای مشاغل

مشاغل امروزی دائماً به دنبال استفاده از تکنیک های جدید و جدیدتر در عملیات و عملکرد خود هستند. این جستجوی مداوم برای نوآوری آنها را مرتبط و در رقابت با غول های صنایع مربوطه نگه می دارد. Next Earth یک راه حل چند جانبه برای مشاغل ارائه دهنده ویژگی هایی مانند DeFi ، NFTs و DAO ارائه می دهد تا به آنها در مدیریت عملیاتی خود کمک کند.

Next Earth با ارائه طیف وسیعی از راه حل ها به کاربران ، نوآوری را تضمین می کند. Next Earth قصد دارد کاربران خود را از طریق پیش فروش زمین خود برای کمک به آنها در مالکیت یک قطعه مجازی از سیاره زمین تسهیل کند. فروش زمین عمومی آینده در ۲۹ ژوئیه آغاز می شود. این پیش فروش به متقاضیان اولیه کمک می کند تا حداکثر سود را در زمانی که قیمت املاک از پشت بام بالا می رود جمع آوری کنند!

Next Earth چه چیزی ارائه می دهد؟

Next Earth به صورت دیجیتالی نمایانگر کره زمین است و به سرمایه گذاران برای خرید و فروش زمین مجازی کمک می کند. این مالکیت زمین مجازی در یک بازار غیر متمرکز رخ می دهد که از فناوری بلاک چین و NFT برای اطمینان از انتقال و ذخیره اطلاعات مطمئن تر استفاده می کند.

امنیت بیشتر معاملات از طریق قراردادهای هوشمند

Next Earth بر اساس شبکه اتریوم است ، به این معنی که از قراردادهای هوشمند استفاده می کند. این قراردادهای هوشمند شامل شرایط و ضوابط از پیش تعیین شده برای نهادهای درگیر است. شرایط قراردادها از طریق کدها انجام می شود و بنابراین ، هیچ گونه دخالت  از هیچ عامل خارجی وجود ندارد. این فناوری امنیت بیشتری را برای معاملات افراد و سازمان ها تضمین می کند تا بتوانند تراکنش های قابل اطمینان تری را از طریق این پلتفرم انجام دهند.

استفاده از NFT های کلکسیونی

زمین مجازی یک دارایی دیجیتالی است که به شکل NFT وجود دارد. این NFT ها یک نهاد ممتاز هستند که منحصر به فرد بودن یک دارایی را تضمین می کند. آنها چندین مورد استفاده دارند و بیشتر آنها در آینده بسیار سودمند و سودآور هستند. افزایش عرضه و تقاضا می تواند بر ارزش آنها تأثیر مثبت بگذارد. مشاغل می توانند در این NFT ها سرمایه گذاری کرده و در نهایت سودهای عمده را نقد کنند.

پاداش برای پذیرندگان اولیه زمین بعدی

Next Earth رویدادهای پیش فروش را برای کمک به پذیرندگان اولیه خود در پیوستن به شبکه در حال ظهور راه اندازی کرده است. این پذیرندگان اولیه سطح مطلوبی از ثبات را برای پلتفرم فراهم می کنند و Next Earth قصد دارد با طرح های مزایا و مزایای گسترده به آنها پاداش دهد. هدف اکوسیستم Next Earth ارزش گذاری ایده ها و نوآوری کاربران آن است. بنابراین ، پروژه metaverse به گونه ای طراحی شده است که به کاربران کمک کند تا از سرمایه گذاری های مالی و غیرمالی خود سود زیادی ببرند.

کمک به پایداری محیط زیست در عملیات تجاری

بسیاری از مشاغل کوچک و بزرگ به دلیل نقض دستورالعمل های اصلی پایداری زیست محیطی اغلب خود را در آب گرم می بینند. Next Earth قصد دارد با ارائه یک پلتفرم همه جانبه به کاربران خود ضمن اطمینان از اقدامات پایداری تا حد مطلوب ، به این مشاغل کمک کند. همچنین چندین پروژه بودجه زیست محیطی را پیشنهاد می کند و حمایت خود را از سازمان هایی که به حفظ محیط زیست اختصاص داده اند ، گسترش می دهد.

زمین بعدی درصدی از معاملات زمین های فروخته شده را به اشتراک می گذارد. این کمک های مالی به سازمان هایی هدایت می شود که توسط جامعه Next Earth تعیین می شوند. این به سازمان های دیگر کمک می کند تا اقدامات پایداری را دنبال کنند و کاربران Next Earth را برای اتخاذ اقدامات سبزتر و پایدار ترغیب و حمایت می کند.

مشاغل چگونه می توانند مشارکت کنند؟

مشاغل می توانند با خرید زمین مجازی یا محصولات NFT روی این پلتفرم وارد اکوسیستم Next Earth شوند. از آنجا که Next Earth قصد دارد یک جامعه و اکوسیستم قوی بسازد ، این مشاغل با کاربران مختلف تماس می گیرند. آنها می توانند از شبکه در نقاط مختلف سود ببرند و می توانند عملیات خود را در آنجا راه اندازی کنند.

از آنجا که مشاغل مجازی به دلیل تأثیر دیجیتالی شدن بیشتر مرتبط می شوند ، سیستم عامل هایی مانند Next Earth می توانند به آنها در بازاریابی و مدیریت فروش کمک کنند. مشاغل همچنین می توانند یک نمای محکم برای اعلام حضور خود در این پلت فرم ایجاد کنند.

پس از ورود به اکوسیستم ، مشاغل می توانند ایده های نوآورانه جدیدی را پیاده سازی کنند ، به جامعه وسیع تری برسند و در حالی که به طور مداوم سود می برند ، در این زمینه متنوع تر شوند.