دلایل افزایش موج جستجوی دوج

جستجوی دوج کوین از بیت کوین در گوگل ، پیشی گرفت

دوج کوین علیرغم افت قیمت اخیری که داشته است به عنوان پنجمین ارز رمزنگاری شده در ارزش بازار به حساب می آید

دلایل افزایش موج جستجوی دوج در چیست ؟

دوج کوین علیرغم افت قیمت اخیری که داشته است به عنوان پنجمین ارز رمزنگاری شده در ارزش بازار به حساب می آید ، و از بیت کوین که به عنوان پررنگ ترین ارز دیجیتال در سطح جهانی میباشد پیشی گرفته است.

بر اساس داده های Google ، برای اولین بار ، علاقه عمومی نسبت به  بیت کوین که بیشترین جستجو در دارایی دیجیتال را در گذشته داشت ،اینک این توجه جای خود را به دوج کوین داده است ،و باعث ایجاد این تغییر الگوی رفتاری شده است.

بر این اساس آمار جستجوی اینترنتی گوگل نشان میدهد که جستجوی اخبار و اطلاعات مربوط به دوج کوین به طرز چشمگیری افزایش یافته است و تجزیه و تحلیل داده ها از ۲ تا ۸ می جستجو برای بیت کوین را از ۵۶/۱۰۰ امتیاز به  ۴۸/۱۰۰ کاهش داده است .

طبق گفته ها در سایت کوین گیکو،ارز دیجیتال دوج کوین ، که به عنون یک شوخی در سال ۲۰۱۳ راه اندازی شده است ، در سال گذشته بیش از ۱۶۰۰۰٪ رشد داشته است. که عوامل زیادی در رشد آن موثر بوده اند.

ماسک ، دومین فرد ثروتمند جهان با دارایی خالص ۱۸۳٫۹ میلیارد دلار ، عامل مهمی در حمایت از رشد و تصویب این ارز بوده است. توییت های وی و سایر افراد مشهور و با نفوذ این ارز دیجیتال را بسیار بالا برد. از دیگر افراد برجسته و تأثیرگذار که از این ارز حمایت می کنند می توان به مارک کوبان ، اسنوپ داگ ژن سیمونز اشاره کرد.

تسلا ، دالاس ماوریکس و بیت پی از جمله شرکت های بزرگی هستند که اکنون دوج کوین را به عنوان وسیله پرداخت خدمات ارائه شده خود می پذیرند.

همچنین لازم به ذکر است که تسلا در ماه فوریه گفت که ۱٫۵ میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده و به زودی آن را به عنوان نوعی پرداخت برای اتومبیل های الکتریکی خود می پذیرد ، که پیشرفت بزرگی در جهت پذیرش جریان اصلی است که بیت کوین را به رکورد نزدیک به ۶۲۰۰۰ دلار رساند.


https://sahmamooz.com