OpenSea از بازار جلو می زند؟

حجم روزانه OpenSea از کل سال ۲۰۲۰ بیشتر شد

به نظر می رسد که توکن های غیرقابل استفاده دوباره در حال استفاده هستند ، زیرا OpenSea در بازار در حال حاضر روزانه حجم بیشتری را نسبت به کل سال 2020 پردازش می کند.

حجم روزانه OpenSea از کل سال ۲۰۲۰ بیشتر شد

بازار پیشرو NFT ، OpenSea ، اکنون بیش از کل سال ۲۰۲۰ تراکنش های روزانه را پردازش می کند.

در ۲ آگوست ، Devin Finzer، بنیانگذار و مدیرعامل OpenSea ، در توییتی نوشت که این پلتفرم معاملات ۹۵ میلیون دلاری را در دو روز پردازش کرده است.

Finzer تخمین می زند که OpenSea حجم کل ۲۱ میلیون دلار را برای کل ۲۰۲۱ پردازش کرده است ، به نظر می رسد بازار از سال ۲۰۲۰ بیش از ۶۵۰ بار ارزش معاملات روزانه را افزایش داده است.

در سال ۲۰۲۰ ، OpenSea حدود ۲۱ میلیون دلار در کل حجم معاملات انجام داد.

در دو روز گذشته ، ما ۹۵ میلیون دلار خرج کردیم.

منحنی رشد NFT ها دیوانه کننده است.

– Devin Finzer (dfinzer.eth) (finfinzer) 2 آگوست ۲۰۲۱

داده های DappRadar نشان می دهد که OpenSea در حال افزایش برتری خود بر بازارهای رقیب NFT است ، در حالی که SuperRare و Rarible در حال حاضر حجم روزانه ۵۴۳،۰۰۰ دلار و ۲۴۸،۰۰۰ دلار را نشان می دهند.

در حالی که Rarible در OpenSea در سال ۲۰۲۰ عملکرد بهتری داشت ، در حالی که سال گذشته میزبان بیش از ۲۴ میلیون دلار حجم بود ، OpenSea اکنون ۱۵۰ برابر حجم Rarible را نشان می دهد. با وجود پایین آمدن رتبه بندی ، حجم روزانه Rarible از سال ۲۰۲۰ تقریباً چهار برابر شده است.

بر اساس داده های Dune Analytics ، SupeRare معاملات سال گذشته حدود ۶ میلیون دلار را پردازش کرده است که به طور متوسط روزانه معادل ۱۶،۴۰۰ دلار است. از این رو ، حجم SupeRare از سال ۲۰۲۰ بیش از ۳۳ برابر افزایش یافته است.

بخش NFT در ابتدای سال جاری قبل از رسیدن به بالاترین سطح در ماه می ، شاهد رشد چشمگیر بود ، Cointelegraph در اوایل ژوئن گزارش داد که کل فروش NFT در حال حاضر ۹۰ درصد از اوج بازار کاهش یافته است.

با وجود کاهش بازار در ماه ژوئن ، فروش NFT همچنان در نیمه اول سال ۲۰۲۱ به ۲٫۵ میلیارد دلار رسید.

بر اساس داده های DAppRader ، OpenSea در حال حاضر از نظر حجم بخش NFT را رهبری می کند و پس از آن DApps Axie Infinity و CryptoPunks محبوب هستند. بازی فزاینده بازی برای کسب درآمد ، Axie ، نشان دهنده حجم معاملات روزانه به ارزش ۲۷٫۱۲ میلیون دلار است ، در حالی که بیش از ۵٫۵ میلیون دلار CryptoPunks در ۲۴ ساعت گذشته تغییر کرده است.

OpenSea اخیراً پس از بستن دور سرمایه ۱۰۰ میلیون دلاری سری B با ارزش ۱٫۵ میلیارد دلار در ۲۰ جولای به مقام تک شاخ رسید.

به عنوان بخشی از دور بودجه ، این پلتفرم اعلام کرد که قصد دارد یک بازار بدون گاز در Polygon راه اندازی کند ، علاوه بر استقرار در بلاک چین Flow با محوریت NFT Dapper Lab.