ماجراهای NFT

حراج NFT الن ، کفش های ورزشی ۱٫۸ میلیون دلاری کانیه

تیم بسکتبال گلدن استیت جام "Legacy Collection" را در OpenSea به حراج گذاشتند ، گرانترین کفشهای ورزشی جهان ایده پرداز nft اسکار مورد انتقاد قرار گرفت

فروش بسیار پرطرفدار NFT توسط الن دگنرس ، مجری برنامه گفتگوی محبوب ، سقوط کرده است ، این کمدین از پنج ده نسخه موجود طلای NFT “زن با گربه چوب” فقط پنج نسخه از NFT خود را به قیمت ۲۵۰۰ دلار در بستر Bitski فروخته است. شصت و چهار نفر دیگر ۱۰۰ دلار برای یک نسخه نقره ای باز از همان NFT 100 دلار پرداخت کرد.

به نظر می رسد این نقاشی با حداقل تلاش در تلاش برای طعنه زدن به این ایده که هرگونه آشغال قدیمی معروف به دست فروش مشهور به عنوان NFT به فروش می رسد ، ایجاد شده است.

مونولوگ ویدیویی پلاتین در مورد NFT ها توسط الن بالاترین قیمت را به خود اختصاص داد – ۱۴۵۵۵ دلار. در مجموع ، این فروش فقط ۳۰۹۵۵ دلار برای خیریه کمکهای غذایی جهانی آشپزخانه جهانی جمع شده است – حتی پس از تبلیغ در برنامه گفتگوی سراسری وی و دنبال کنندگان ۷۹ میلیونی وی در توییتر. اما شاید فقط مخاطب اشتباه بود.

در حالی که در برخی از محله های جامعه رمزنگاری با واکنش نسبت به فروش روبرو شد ، اما تبلیغات اصلی برای NFT تبلیغات خوبی است؟

چطور در مورد همه ما فقط توافق می کنیم که هیچ کس در این مورد پیشنهاد نمی دهد؟ بیایید به عنوان یک اجتماع دور هم جمع شویم

موسس رمزنگاری خیریه

Covid می خواست :

“اولین موسسه خیریه موسس NFT” ، “کوید: کمک” ، با دادن وام بیشتر به این ایده که سرمایه گذاران NFT کمی بیشتر انتخاب می کنند ، بدون پیشنهاد مناقصه باقی می ماند.

Covid: هدف این کمک حمایت از مبتلایان به بیماری همه گیر است و هر کسی که NFT را بخرد – تصویری از آرم موسسه خیریه جدید – عنوان محبوب “Covid: help Founding Crypto Philanthropist” را نیز دریافت خواهد کرد. در ابتدا با قیمت ذخیره ۱ ETH در ۲۱ آوریل ذکر شده بود ، ذخیره در روز بعد به ۰٫۱ ETH کاهش یافت ، اما هنوز پیشنهادی برای جذب ندارد.

رزمندگان بسکتبال

Golden State Warriors اولین تیم ورزشی حرفه ای است که مجموعه NFT خود را در OpenSea منتشر می کند. این هفته به حراج گذاشته شده است ، مجموعه Legacy شامل حلقه های قهرمانی و علامت های بلیط توزیع شده از بازی های شاخص مربوط به سال ۱۹۴۷ و همچنین NFT ها شامل برخی از تجربیات IRL است. گزارش شده است که علاقه تیم به این فضا با موفقیت NBA Top Shot ایجاد شده است که از زمان راه اندازی تاکنون نیم میلیارد فروش داشته است.

گرانترین کفش های کتانی دنیا تکه تکه شده اند

سکوی کفش ورزشی نادر Rares.io روز دوشنبه در یک حراج Sotheby’s با قیمت جالب ۱٫۸ میلیون دلار کفش های ورزشی Nike Air Yeezy 1 Kanye West را از بین برد و آنها را به گران ترین کفش های ورزشی تاریخ تبدیل کرد. این سازمان از برنامه ریزی برای کسری کردن آنها و فروش سهام به “جامعه کفش کتانی” خبر داد.

با این حال ، به نظر نمی رسد که کفش های کتانی به عنوان NFTs رمزگذاری شوند – در شرایط و ضوابط Rares هیچ دارایی دیجیتال ذکر نشده است و مشخصات Crunchbase این شرکت در مورد فروش سهام کفش های ورزشی از طریق یک برنامه از طریق یک پیشنهاد اولیه یا IPO صحبت می کند. در سال های اخیر سایت های مختلف دارایی تقسیم نشده غیر رمزنگاری ظاهر شده اند که نشان می دهد این مفهوم منحصر به NFT نیست. مسلماً استفاده از NFT ساده تر خواهد بود ، اما این داستان دیگری است.

جنجال اسکار NFT

هنرمندی که در پشت جایزه جنجالی اسکار NFT ، بازیگر فقید چادویک بوزمن قرار گرفت ، عذرخواهی کرده و قول داده است تغییراتی ایجاد کند. آندره اوشیا توسط آکادمی مامور ایجاد این اثر هنری شد ، که ظاهراً بسیاری از بینندگان این نشانه را به عنوان نشانه ای مطمئن می دانستند که بوزمن قصد دارد بهترین بازیگر نقش اول مرد را بدست آورد … اما البته توسط آنتونی هاپکینز مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

NFT به دلیل تأثیرات زیست محیطی خود مورد انتقاد قرار گرفت ، این واقعیت که فقط ۵۰٪ از این درآمد صرف امور خیریه می شد و به گفته “گیزمودو استرالیا” “سعی در استفاده از تراژدی مرگ Boseman و علاقه فعلی سوداگرانه به NFT ها بود.” وقتی اوشا فقط ۵۰ دلار برای خرید مدل سه بعدی سر بوسمان که NFT براساس آن ساخته شده بود ، این هنرمند را به خاطر فهرست NFT به مبلغ ۱٫۲ میلیون دلار بر عهده گرفت. این هنرمند در تاریخ ۲۷ آوریل بیانیه ای منتشر کرد و از “هرگونه ناراحتی ایجاد شده” عذرخواهی کرد:

“من اکنون تشخیص داده ام که چهره چادویک بیش از زندگی او یادآوری کننده مرگ او است ، و من در اواخر این هفته دوباره کارهای هنری حراج را طراحی می کنم.”

این هفته گذشته یک تجربه بزرگ یادگیری برای من بوده است ، و من از همه بازخوردهای مربوط به کارم به ویژه از دوستان و خانواده ام قدردانی می کنم.