بیت کوین و اتر در معاملات حراج مورد تایید است؟

حراج sotheby’s با ارزهای دیجیتال

حراج Sotheby’s  این بار با قبول BTC و ETH به عنوان پرداخت از طریق Coinbase : مدیر عامل آن گفت ، بیت کوین و اتر گام بعدی تصویب رمزنگاری Sotheby را پس از آغاز بکار شرکت NFTs در سال جاری به ارمغان می آورند. Sotheby’s ، یکی از قدیمی ترین و بزرگترین خانه های حراج […]

حراج Sotheby’s  این بار با قبول BTC و ETH به عنوان پرداخت از طریق Coinbase :

مدیر عامل آن گفت ، بیت کوین و اتر گام بعدی تصویب رمزنگاری Sotheby را پس از آغاز بکار شرکت NFTs در سال جاری به ارمغان می آورند.
Sotheby’s ، یکی از قدیمی ترین و بزرگترین خانه های حراج جهان ، اعلام کرده است که ارزهای رمزپایه اصلی را به عنوان روش پرداخت جدید در حراجی آینده می پذیرد.
چارلز استوارت مدیر عامل Sotheby’s گفت که این شرکت برای اولین بار پرداخت Bitcoin (BTC) و Ether (ETH) را به عنوان بخشی از حراج آتی Banksy’s “Love is in the Air” آغاز خواهد کرد. روش پرداخت جدید با مشارکت بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده ایالات متحده ، Coinbase ، تسهیل می شود ، استوارت در مصاحبه روز سه شنبه با Squawk Box CNBC این نکته را خاطرنشان کرد.

مدیر عامل شرکت ، با بیان اینکه آخرین اقدام Sotheby ، گام بعدی را برای کاوش پرداختهای رمزنگاری شده برای هنرهای فیزیکی پس از آغاز به کار شرکت توکنهای غیر قابل استفاده ، یا NFT ، در ابتدای سال جاری ارائه می دهد ، گفت:

“این چیزی است که مدتهاست به آن فکر کرده ایم.”

“عشق در هوا است” یک اثر هنری نمادین با مضمون اعتراض توسط هنرمند خیابانی بانکی بنام انگلیسی است. Esquire گزارش داد ، این اثر در حراج شبانه هنر معاصر Sotheby’s در تاریخ ۱۲ مه در نیویورک ارائه می شود. قیمت پیشنهادی برای این اثر که ارزش آن بین ۳ تا ۵ میلیون دلار تخمین زده می شود ، با دلار امریکا انجام می شود و فرصتی برای پرداخت مبلغ با رمزنگاری است.

قبلاً توسط Cointelegraph گزارش داده بود ، خانه های حراج جهانی در ماههای اخیر با شدت بیشتری به صنعت رمزنگاری منتقل شده اند. در ماه فوریه ، خانه حراج بریتانیایی Christie’s حراج NFT اثر هنری دیجیتال مایک وینکلمن “Everydays: The First 5000 Days” را اعلام کرد.

در نهایت این حراج با فروش نزدیک به ۷۰ میلیون دلار فروش NFT را به ثبت رساند. در اکتبر سال ۲۰۲۰ ، Christie’s همچنین یک قطعه هنری با موضوع بیت کوین و NFT را به قیمت بیش از ۱۳۰،۰۰۰ دلار فروخت.
اعلامیه Sotheby’s در حالی رخ داده است که یک معاملات بزرگ altcoin انجام شده است ، در حالی که اتر در تاریخ سه شنبه یک بالاترین قیمت برای همیشه به بالای ۳۵۰۰ دلار تنظیم کرده است.