بیت کوین یک ارز قانونی !؟

حساب کاربری توییتر نخست وزیر هند هک شد

هکرها در حساب توییتر نخست وزیر هند که هک شده بود ، جایزه ای را میزبانی کردند

حساب کاربری توییتر نخست وزیر هند هک شد

در چند سال گذشته، بیت کوین به یک زبان رسمی در بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. با این کار، تحلیلگران و کارشناسان به مردم توصیه کرده اند این دارایی را نگه دارند.

اما در حالی که گفتن آن آسان تر از انجام آن است، برخی از عوامل محدود کننده مانع رشد دارایی ها می شوند. اینها شامل کلاهبرداری، دزدی و هک است که در چند ماه گذشته رایج بوده است. در قسمت دیگری از بیماری کریپتو، حساب توییتر هک شده نخست وزیر هند، نارندرا مودی، سعی کرد در ساعات اولیه امروز یک هدیه تقلبی بیت کوین راه اندازی کند.

حساب کاربری هک شده نخست وزیر هند در توییتر بیت کوین را یک ارز قانونی اعلام کرد

به گفته چندین منبع در کشور، پس از به خطر افتادن حساب کاربری، شروع به انتشار انجیل بیت کوین و پذیرش آن کرد. این حساب همچنان به اندازه اعلام راه اندازی یک هدایای جعلی بود که ۵۰۰ بیت کوین را در بین معامله گران هندی به اشتراک می گذارد. نخست‌وزیر هند، مودی، طی سال‌ها از دارایی‌های دیجیتال برای درخشش در میان فریادهای پتانسیل آن حمایت کرده است.

چند هفته پیش، او نظر خود را در دیدار با جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده بیان کرد، جایی که گفت دارایی‌های دیجیتالی می‌توانند به آشکار شدن بیشتر دموکراسی کمک کنند.

نخست‌وزیر هند معتقد است که کشورها باید با شهروندان کار کنند تا دموکراسی مورد نظر همه را فراهم کنند. با توجه به اینکه هند هنوز در حال مذاکره برای پیشرفت در استفاده و تجارت رمزنگاری در این کشور است، حساب توییتر نخست وزیر هند هک شده که این حساب اشاره کرد که بیت کوین به یک پول قانونی و مناقصه تبدیل شده است.

هند همچنان روی تنظیم دارایی های دیجیتال کار می کند

قبل از اینکه هکرها به زور کنترل حساب کاربری را در دست بگیرند، نخست وزیر هند حدود ۷۳٫۴ میلیون دنبال کننده داشت. اگرچه گفته می‌شود این اقدام چند ساعت پس از نیمه‌شب رخ داده است، اما یکی از معدود افرادی که اولین توییت را خاموش کرد، یکی از دنبال‌کنندگان نخست‌وزیر هند بود.

او حفره‌هایی را در توییت مشاهده کرد که نشان می‌داد بیت‌کوین یک ارز قانونی در کشور است و هکرها پیوندی را اضافه کردند که در آن مردم می‌توانند سهم خود را از بیت‌کوین در آن هدیه بگیرند. پیش از این، حساب توییتر نخست وزیر هند برای ارتکاب جنایاتی از تلاش برای کلاهبرداری از کاربران تا میزبانی یک هدیه جعلی هک شده بود.

پس از تمام این موضوع، نخست وزیر هند از طریق توییتر اعلام کرد که پس از هک کوتاه مدت توسط عوامل مخرب، حساب کاربری خود را پس گرفته است. راه اندازی پیشنهادی لایحه جدید کریپتو در هند به موضوع بحث های زیادی تبدیل شده است.

این به دلیل ممنوعیت پیشنهادی است که می تواند بر دارایی های دیجیتال خصوصی ضربه بزند. اگرچه این قانون هنوز به وضوح تعریف نشده است، اما سرمایه گذاران و تجار در کشور اکنون در حالت وحشت به سر می برند.