تردید بسیاری از تحلیلگران

حمایت سناتور سینتیا لومیس از رمزنگاری

سناتور سینتیا لومیس می خواهد دارایی های رمزنگاری شده را به بخشی طبیعی از تخصیص دارایی متنوع در برنامه های بازنشستگی شهروندان ایالات متحده تبدیل کند.

سناتوی لومیس ، سناتور و طرفدار بیت کوین ، مایل است ساکنان ایالات متحده را به عنوان بخشی از یک استراتژی متنوع برای برنامه های بازنشستگی خود ، به بیت کوین تبدیل کنند.

سناتور لومیس در سخنرانی خود در اجلاس مشاور مالی CNBC در تاریخ ۲۹ ژوئن اظهار داشت که دوست دارد بیت کوین و سایر دارایی های رمزنگاری شده به عنوان بخشی طبیعی از تخصیص دارایی متنوع مورد استفاده برای صندوق های بازنشستگی به منظور محافظت از تورم تبدیل شود.

وی افزود: “من همچنین می خواهم ببینم که افراد می توانند از بیت کوین و ارزهای رمزپایه مورد علاقه خود استفاده کنند که با موانع ضد پولشویی و قانون رازداری بانک روبرو هستند.”

لومیس بر اهمیت حفظ “تخصیص متنوع دارایی” – هشدار در مورد خطرات تورمی ناشی از هزینه های دولت و چاپ پول تأکید کرد:

“کنگره تریلیون تریلیون دلار هزینه می کند ، و اقتصاد ما و اقتصاد جهانی را با دلار آمریکا غرق کرده است ، هیچ راهی وجود ندارد که ما نتوانیم ارزش دلار آمریکا را کاهش دهیم.”

در حالی که از زمانی که سرویس درآمد داخلی برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ راهنمایی مربوط به این بخش را صادر کرد ، شهروندان ایالات متحده توانسته اند دارایی های رمزنگاری شده را در سبد بازنشستگی خود بگنجانند ، اما نحوه برخورد با دارایی های دیجیتال در برنامه بازنشستگی یکی از روش های خوب باقی مانده است.

مرتبط: با رمزنگاری زود بازنشسته شوید؟ بازی با FIRE (مجله Cointelegraph)

با این حال ، با وجود اولین برنامه های بازنشستگی دوستانه رمزنگاری که در سال ۲۰۲۰ شروع به ظهور می کند ، بسیاری از تحلیلگران نسبت به این روند تردید دارند.

در ۲۲ ژوئن ، معاون ارشد رئیس مشاوران ، مشاور بازنشستگی Alliant ، آرون پوتیچن ، به CNBC گفت که “به طور کلی حامیان مالی طرح بعید است که بخواهند هر نوع ارز رمزنگاری شده را در خط سرمایه گذاری خود قرار دهند.”

در طول مصاحبه ، لومیس نشان داد که او در حال حاضر ۵ BTC دارد ، زیرا اولین بیت کوین خود را در سال ۲۰۱۳ با قیمت ۳۳۰ دلار خریداری کرده است. علی رغم سرسختی بیت کوین ، وی تأکید کرد که تنوع اصلی است و نباید همه چیز را در BTC انجام داد:

“من نمی خواهم که همه پول خود را در Bitcoin بگذارند ، درست مثل اینکه من نمی خواهم همه آن را به دلار بگذارند و آن را زیر یک تشک بگذارند.”

تحلیل تکنیکال بیت کوین ;۸ تیر