مشارکت 1200 درصدی کارگزاری رمزنگاری در سوئد

حمایت عرضه های اولیه (IPO) در سوئد

IPO سوئد با ۱۲۰۰ درصد حمایت کارگزار رمزنگاری مستقر در استکهلم Safello شاهد بودجه اشتراک IPO با تقریباً ۶۰ میلیون دلار حمایت مواجه شد که به صورت حدودی با ۵ میلیون دلار برنامه ریزی شده بود. Safello ، یک کارگزاری ارز رمزنگاری شده در استکهلم ، تقاضای گسترده ای از سرمایه گذاران را برای عرضه […]

IPO سوئد با ۱۲۰۰ درصد حمایت

کارگزار رمزنگاری مستقر در استکهلم Safello شاهد بودجه اشتراک IPO با تقریباً ۶۰ میلیون دلار حمایت مواجه شد که به صورت حدودی با ۵ میلیون دلار برنامه ریزی شده بود.
Safello ، یک کارگزاری ارز رمزنگاری شده در استکهلم ، تقاضای گسترده ای از سرمایه گذاران را برای عرضه اولیه اولیه خود در اولین بازار رشد Nasdaq مشاهده می کند.
رویترز گزارش داد ، این شرکت روز چهارشنبه گفت که IPO برنامه ریزی شده آن ۵۰۲ میلیون کرون سوئد (۵۹٫۳ میلیون دلار) بیش از ۱،۲۴۰ درصد بیشتر از ۴۰٫۵ میلیون کرون برنامه ریزی شده (۴٫۸ میلیون دلار) است.

مدیر عامل Safello ، فرانک شوئیل گفت که این شرکت انتظار دارد که در ۱۲ ماه مه در Nasdaq First Market Growth North در استکهلم قرار بگیرد. مدیر اجرایی به Cointelegraph گفت که قوانین تخصیص در دفترچه تنظیم شده و Safelo از این قوانین پیروی می کند. شوئیل گفت: “رویکرد ما ایجاد گسترده ترین توزیع پس از اشتراک پیش از اشتراک با روحیه مالکیت غیرمتمرکز بوده است.”
او گفت

“Safello به نقشه راه خود ادامه می دهد. لیست Nasdaq First North مکان های جدیدی برای رشد باز می کند که ما دنبال خواهیم کرد. به طور خاص M&A ، گسترش محصول و گسترش جغرافیایی ، “.

Safello در سال ۲۰۱۳ در سوئد تاسیس شد و یک کارگزاری آنلاین رمزنگاری است که برای خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین (BTC) ارائه می شود. این شرکت به عنوان یک financialموسسه مالی با نظارت بر نظارت مالی سوئد تنظیم می شود و توسط بازیگران اصلی صنعت رمزنگاری از جمله گروه ارز دیجیتال Barry Silbert’s پشتیبانی می شود. Safello در ابتدا برنامه های IPO خود را در دسامبر سال ۲۰۲۰ اعلام کرد.

بسیاری از افراد در فضای رمزنگاری پیش بینی می کردند که ۲۰۲۱ سالی خواهد بود که شرکت های رمزنگاری عمومی شروع به کار می کنند. Coinbase ، بزرگترین صرافی رمزنگاری ایالات متحده ، که در اواسط ماه آوریل در Nasdaq Global Select Market فهرست شده است. CoinShares مدیر دارایی رمزنگاری عمده اروپا در مارس اولین Nasdaq North را معرفی کرد.